23+1tt podruhé těhotná a pohyby moc necítím

136
4.5.21 11:37

23+1tt podruhé těhotná a pohyby moc necítím

Ahoj holky chci se zeptat jsem podruhé těhotná jsem ve 23+1tt placentu mám na přední straně j prvního byla na zadní a teda cítila sem pohyby často a silné tedka občas nějaké to tuknuti cítím ale teda spíše ne jak jo je to fakt slabý a občas, ale zase nemůžu říct ze bych vůbec necítila to ne ale proste není to tak znatelný jako u prvního kolikrát i hazu břichem a teda asi tvrdé spí nebo nevím :D někdy ho to neprovádí někdy sebou skubne no mate to některá taky tak jako druhorodicka ze pohyby nic moc?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16438
4.5.21 11:41

A to něčemu vadí? Ja v 1. těhotenství pohyby moc necítila. Kluk byl klidas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1199
4.5.21 11:43

Já to měla obráceně u prvního těhotenství jsem pohyby necítila skoro vůbec, teď po druhé cítím už od 15tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
4.5.21 11:46

To bude tou placentou. Taky mám placentu na přední straně a pohyby jsem začala cítit až od nějakého 22 týdne a slabě. Teď je to víc, ale furt to není takové, jak to vypráví jiné maminky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5801
4.5.21 11:46

Mas placentu v předu to je prostě cítit méně, taky záleží, jak moc je mimčo aktivní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1199
4.5.21 11:49

A u obou těhotenství mám placenou vepředu. Ale vysvětlovala jsme si to tímto u prvního a teď nevím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1242
4.5.21 11:51

Muze to byt placentou, polohou mimca, ktere kopedo mist kde to necitis a nebo take jinou povahou miminka ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
4.5.21 11:59

To je placentou. U jednoho byla vpředu, u druheho vzadu a rozdil to byl pro me obrovsky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1298
4.5.21 12:16

Jsem 24+5 tt také podruhé těhotná a také mám placentu na přední straně. Pohyby už teď cítím docela pravidelně hlavně teda když ležím večer v posteli, přes den ani tolik ne, nebo to nevnímám. Ale taky to není žádné velké vlnění…
Důležité je, že je cítíš aspoň trochu každý den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17393
4.5.21 12:30

Podle mě je to tou placentou…2× jsem měla na zadní straně a břicho doslova skákalo…teď na přední a musím se hodně soustředit, abych pohyb zaznamenala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7458
4.5.21 12:31

S dcerou jsem mela placentu vpredu a citila jsem od 17tt bublinky, od 19tt krasne pohyby. Ale byla celkem leniva, spis se porad jen tak prevalovala.
Ted jsem podruhe tehotna, dvojcatka, jedna placenta vpredu, jedna vzadu a pohyby taky od 17tt. A teda neskutecne obe miminka divoci, to od dcery neznam. Kazde mimco je jine ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
4.5.21 12:35

Měla jsem kombinaci placenty na přední straně a klidného dítěte a pohyby jsem sice cítila, ale nikdy to nebyla žádná divočina. Kolem té půlky těhotenství jsem kolikrát žádné pohyby necítila několik hodin, až jsem si častokrát radši lehla na břicho nebo si dala něco sladkého, aby se dcera trochu rozhýbala a já se uklidnila.

Ve 23+1 je dítě ještě malé, nemusíš ho cítit nonstop celý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
4.5.21 12:36

Dvakrát placenta vzadu, pohyby jsem cítila velmi brzy, často a silně. Potřetí placenta vpředu, pohyby jsem taky cítila brzy, ale pak bylo dlouhé období, kdy nebylo cítit skoro nic. A i potom mnohem méně intenzivní než u prvních dvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat