23/24 týden slabší pohyby dítěte

25.5.21 11:58

23/24 tyden slabsi pohyby dítěte

Ahojky, chtěla bych se zeptat jsem přelom 23/24 minuly týden jsem cítila silné pohyby. Ted taky cítím ale nejsou tak silné pres den. Minuly týden jsem ještě chodila do prace ale teď už jsem zůstala doma. Tak bych od vás chtěla jenom radu nebo jestli nemate někdo s tím zkušenosti. Genetika druhou mam za sebou a všechny výsledky v pořádku. Tak bych chtěla zeptat jestli mam stresovat a mam 4.6 kontrolu tak jestli počkat a nebo jít dřív. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
25.5.21 12:02

@kacenka0011 mimčo se mohlo otočit.. Pokud i něm víš, tak bych byla v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.21 12:07

@martina.se někde psali, že se i v tom 23-24 roztahuje hodně děloha a nebo taky tím, že už víc odpočívám nejsem v takovém presu. Ale jinak malý dáva o sobě vědět i občas mě pěkne nabere močak :D tak děkuji moc za zprávu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
25.5.21 12:10

@kacenka0011 pak bych byla v klidu. Se jinak natočil.. Kdybys o něm nevěděla vůbec, tak pro jistotu k dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
25.5.21 12:30

Jojo miminko může být jinak natočené a proto ho tolik necítíš..já necítila nic moc teď dva dny, jen sem tam něco málo, a dnes už šlo krásně zase cítit…jsem 23tt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
25.5.21 12:48

Jsem ve stejným týdnu a asi před čtrnácti dny jsem zažila to samý. Po dni, kdy tam mladej řádil jak černá ruka, si tři dny dal pohov. Taky si myslím, že se nějak pretocil dozadu. Teď už kope tak, že skáče celý břicho. Manžel když na něj sáhne, tak se okamžitě uklidní, ale břicho skákat už viděl. :mrgreen: Takže věřím, že to u tebe bude stejný. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat