23+6tt boule na pravé straně bříška asi 10min

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 17:22
23+6tt boule na prave straně bříška asi 10min

Ahoj holky chci se zeptat cca před hodinkou se mi udělala na prave straně vedle pupiku boule lehla sem si na zada najednou mi na břiše vyskočila boule ????beru hořčík Magnesii lactacii na tvrdnuti bříška 6 tablet ????bylo to jakoby v křeči nepříjemný ???? chci se zeptat myslíte ze to nebylo tvrdnuti mohlo to být jen miminko? Docela sem se lekla ale pak sem vztala šla na wc a zpět lehla a v pohode už no ale teda lekla sem se dost chtěla sem i na pohotovost ale vydržela sem to a zmizelo to ????

Přečtěte si článek: Jak probíhá 24. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9234 příspěvků 33 inzerátů 13.02.19 17:25

Jo to bylo dite. Mas ho preci v deloze ne a tu uz rozhodne k pupiku mas.

KarolB
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 13.02.19 17:25

Mimco..! :lol: :palec:

PHV
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 13.02.19 17:25

Tvrdnutí. Mám to taky, taky beru magnezko

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 17:30

Achjo tak teď zda. To bylo miminko nebo tvrdnuti ale bylo to teda fakt nepříjemný ta boule :grinning: tohle se mi stalo snad poprvé ze sem tam viděla takovou bouli :grinning:

Kaci89
Kecalka 388 příspěvků 13.02.19 17:33

Je tam vyvalene mimco :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 17:37
@Kaci89 píše:
Je tam vyvalene mimco :dance:

Když sem na tu bouli sahala jak kdyby to nebylo moje bricho :grinning:

Lajka09
Závislačka 4855 příspěvků 13.02.19 17:50

Přesně takto mi tvrdlo břicho a různě se deformovalo. Jednu dobu jsem ležela v nemocnici a když mi toto udělalo bříško při natáčení KTG, zapsalo to tonizaci. Většinou pomohlo změnit polohu.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7479 příspěvků 13.02.19 17:54

Miminko, jsem 26tt a mam to několikrát za den, když ležím na zádech vidím kde je vybouleny a když se hodně tlačí na břišní stěnu není to úplně příjemné :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 18:03
@Kriss Tina píše:
Miminko, jsem 26tt a mam to několikrát za den, když ležím na zádech vidím kde je vybouleny a když se hodně tlačí na břišní stěnu není to úplně příjemné :)

No to je tezky ja si prave ze sedu lehla a najednou jak kdyby ten kousek břicha nebyl můj :grinning:bylo to nepříjemný divny když sem zkoušela trosku mackat nic ze by se to nějak hybalo nebo tak tak sem se bala ze toje tvrdnuti no magnezka beru 6 tablet , tal doufám ze o tvrdnuti se nejednalo:grin­ning:co čtu tak člověk neví u tvrdnuti se muže taky tak zdeformovat b :nevim: říško :grinning:

lachtanice86
Kelišová 7120 příspěvků 13.02.19 18:54

Dítě

zuzan
Ukecaná baba ;) 2474 příspěvků 13.02.19 18:55

Podle mě tvrdnuti břicha měla jsem to v tehu vždy tak patnáct krát denně a porod byl tři týdny po termínu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 18:58
@zuzan píše:
Podle mě tvrdnuti břicha měla jsem to v tehu vždy tak patnáct krát denně a porod byl tři týdny po termínu

Mě se tohle stalo teda poprvé :D a zatím jen jednou za dnešek , ale je divne ja jsem doma v. Klidu nenamahala sem se nic jen sem seděla pak si šla lehnout a najednou taková boule . :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 19:31

Holky tak to bricho mám sisaty furt :grinning:zase sem si lehla a furt je sisaty na ty prave straně .tak teď co to muže být když to nám furt :D

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7479 příspěvků 13.02.19 20:53
@Anonymní píše:
Holky tak to bricho mám sisaty furt :grinning:zase sem si lehla a furt je sisaty na ty prave straně .tak teď co to muže být když to nám furt :D

Dítě, tak je pořád nějak nalepeny na stěně :D tvrdnutí je aspoň u mě jiné, bolí to asi jako kontrakce a je to jenom nárazové hlavně třeba po námaze. Když ležím tak vidím malýho kde má hlavu a kde zadek, mám boule 2, měla sem to tak i u prvního…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >