Reklama

23. měsíců - přestal jíst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivetazam
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 3 inzeráty 24.09.18 00:30
23mesicu- prestal jistti

Dobry vecer maminky :D, muj 23m syn prestal jist vetsinu jidel :( trva to asi 3 mesice. Prvni jsem si myslela, ze to bude jen nejake obdobi ale uz to trva dlouho. Jedl krasne vsechny jidla co jsem pripravila, kousky ji take krasne, to mu nedela zadny problem. Nicmene jidlo, ktere mi monentalni sni, je cokoli s ryzi, jogurty, obcas buchticku, jablko, okurek, mrkev. To je ale vse. Prestal jist cokoli namazane na chlebu, prestal jist veskere obedy (omacky, veskere prilohy, spenat, repa, lusteniny) z ovoce prestal jist temer vsechno. Nesni ani syr, vajicko, no proste nic. Ochutna na spicku jazyka a okamzite vse plive ven.
Sladkosti mu nedavam. Podotykam, ze to byl nejvetsi jedlik siroko daleko, proto me to tak zarazi. Nechce jidlo ani formou hry.
Nesnida, nesvaci, nekdy s ni neco na obed, nejakou svacu zobne i neco malo na veceri. Vecer pije UM na noc a pta se po nem i rano :D
Nemate nekdo zkusenost, cim by to mohlo byt? Dekuji moc :)

Reklama

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 24.09.18 02:14

je to obdobi, ale trvá dyl nez jsi čekala. neřeš to, nenut ho, ono to prejde. ja po asi roce tohoto obdobi najela na systém ,,varim cokoli, bud si das nebo ne. druha varianta max suchý chleba/rohlik. po tydnu na suchem pecivu opet začal jist plno věci :mrgreen: dělej co bude pro tebe ok, ale nestresuj se tim. s plným stolem jidla žádné dite hlady neumre, neboj.

chaela
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 24.09.18 06:33

Já asi moc neporadím, u mého staršího syna toto období trvá už skoro 2 roky. Taky kolem druhého roku přestal jíst spoustu druhů jídel, no teď bude mít 4 a není to o nic lepší. Jediný, čeho jsem dosáhla je to, že aspoň ochutna. Ale stejně vždycky řekne, že mu to nechutná a neji. Ji jen jeden druh jogurtu, suchý pečivo, který miluje, takže jako trest to pro něj fakt není, těstoviny s červenou omáčkou, mrkev a jabka. Sladkosti má teď zakázané. Je teď ve školce a tam prý ji vcelku slusne, tak aspoň něco, snad se dozví i doma. Nikdy jsem mu nic nepodrizovala, musel jíst, co bylo, když nechtěl, byl hlady a z do dalšího jídla. Napřed jsem taky dávala místo toho jen duchem rohlík, ale on pak už ro v ku rikal, že oběd nechce, že si dá rohlík. Taky doufám, že ho to brzo přejde, protože se po něm začíná opicit i mladší, který teď bude mít ty ošidné dva roky a taky už pomalu začíná odmítat některá jídla. Snad to nedopadne podobně. A snad jsem tě nevydesila:)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >