23tt, placenta na přední straně a necítím pohyby

Anonymní
15.7.20 15:54

23tt, placenta na přední straně a necítím pohyby :-(

:mavam: jsem dnes 22+4 a cítím za celý den jen takové šťouchance hodně jemné a to jen večer a občas v naprostém klidu a leže…je to normální? Kdy začnou regulérní pohyby? jsem z toho už trochu ve stresu a netrpělivá :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1406
15.7.20 17:44

Já čekala dvojčátka, měli jednu placentu vpředu a opravdu pohyby jako pohyby jsem začala cítit až někdy kolem 28tt. Do té doby jen spíš takové bublení, nevím, jak to popsat ;) Chodila jsem každý druhý týden na kontroly do Motola a ptali se mě na pohyby, tak jsem popsala to bublení a považovali to za úplně normální :) Dočkáš se 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1122
15.7.20 21:06

Nebuď. Měla jsem také placentu na přední straně. Pohyby jsem cítila cca od 22 týdne, ale úplně slabé a to až do konce. Žádné kopání velké se nekonalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
15.7.20 22:05

Taky jsem syna moc necítila s placentou vepredu. Párkrát po sladkem kolem 30tt to bylo i videt_vlneni břicha. Jinak nic moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6203
16.7.20 15:50

U prvního syna jsem měla placentu na přední štěně, plus byl malý klidas a já prvorodicka. Normálně nastávaly i situace, kdy jsem ho ve 30 tt a později necítila vůbec celý den, ani malinko, 2× jsem byla i na planym poplachu v nemocnici. Pohyby jsem měla celý těhotenství minimální. Teď jsem těhotná podruhé, placenta vzadu, dítě vcelku živel, 28 tt a cítím ho xkrat za den. Naprostý rozdíl. Buď v klidu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
16.7.20 16:53

Měla jsem placentu na přední stěně a celý těhotenství jsem cítila míň pohyby, o trošku intenzivnější to bylo od 30.týdne, ale v tvém týdnu to bylo spíš ojedinělý. Ber to pozitivně, zas se v noci víc vyspíš:grin:protože ty pohyby nebudeš cítit tak intenzivně jako holky co maj placentu vzadu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
16.7.20 17:05

Já měla placentu také vpředu a pohyby jsem cítila fest, od nějakého 20.tydne bublání, vlnění a tak, a pak od toho 26.to byl mazec, malej dělal psí kusy :) a i teď po narození je to aktivista.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8470
16.7.20 17:21

U mě placenta vepředu, dítě KP a velmi klidné. Pohyby jsem cítila někdy od 24tt (možná o fous dřív, kdy jsem ale nepoznala, že to je ono a velmi slabé až do konce. Mimino je klidné a pohodové i „zaživa“ 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
16.7.20 22:10

Neboj, to příjde, taky jsem ji měla přes celé břicho podle doktorky a pohyby jsem necítila strašně dlouho a pak to už byly pořádné kopance a celé se mi hýbalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama