24DC, před dvěma dny negativní TT, mohu být přesto těhotná?

1
27.4.20 13:06

24DC, pred dvema dny negativni TT, mohu byt presto tehotna?

:potlesk:

Příspěvek upraven 27.04.20 v 13:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3096
27.4.20 13:10

Vzdyt chces byt lekar a nevis kdy udelat test? :zed: Az ti vynecha ms. Tehotenske priznaky prichazeji az po vynechani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7591
27.4.20 13:10

Bože. Vy dítě nechcete, ale ty si meris bazální teplotu? Meris si prsa? Na co?? Hledáš kazdy přiznak těhotenství. Jako budoucí doktorka bys mohla vědět že se spousta věcí dá vsugerovat, když si něco moc přeješ. Doufám že mě jednou nebudeš léčit. A těhotná nejspíš nebudeš když se ti udělal na břicho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7591
27.4.20 13:11
@Safrik píše:
Vzdyt chces byt lekar a nevis kdy udelat test? :zed: Az ti vynecha ms. Tehotenske priznaky prichazeji az po vynechani.

Na emiminu přichází příznaky po souloži!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54020
27.4.20 13:17

Ve chvíli, kdy na jednoduchý dotaz musím i na notebooku rolovat dolů, abych ho přečetla, tak mám užitečnější věci na práci. Takže přeskočím sáhodlouhé psaní patrně plné přesně vylíčených příznaků v přesný den po souloži, a doporučím:

Počkej, až ti vynechá MS, pak počůrej test.

A chraň mě Bůh, abych se jednou dostala k doktorce, co se bude na netu rozepisovat, kam kdy její chlap ejakuloval, a diagnózu bude stanovovat dle klíče - měl to někdo na emiminu podobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22370
27.4.20 13:22

8o 8o ty studuješ lékařskou fakultu? Doufám, že jen obor Záchranářská figurína, jinak ode dneška odmítám podepisovat, že souhlasím s mediky při vyšetření…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27061
27.4.20 14:35

Děvčata, citovat! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7378
27.4.20 15:07
@Janli píše:
8o 8o ty studuješ lékařskou fakultu? Doufám, že jen obor Záchranářská figurína, jinak ode dneška odmítám podepisovat, že souhlasím s mediky při vyšetření…

zachranarska figurina :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat