24tt - Vysoký hluk od vrtačky a poškození sluchu mim

Anonymní
8.4.21 16:21

24tt - Vysoký hluk od vrtačky a poškození sluchu miminka

Dobrý den, jsem trochu vyděšená, můžete mi prosím poradit? Jsem ve 24tt a dnes jsem asistovala příteli při vrtání, resp. vrtání vrtačkou do betonu při velkém hluku (uplně mi pak pískalo v uších). Bylo to cca 5 minut. Mohl se tím poškodit sluch miminka? Bála jsem se už zkraje, ale přítel mě ujistil že se nemůže nic stát, stejně nad tím ale dumám a mám brouka v hlavě…
děkuji za reakce…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1655
8.4.21 16:23

Byla jsem na skoro dvouhodinovem koncerte ve tricatem tydnu a dite neslysi jen kdyz ma uklizet.

Příspěvek upraven 08.04.21 v 16:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
8.4.21 16:23

To snad ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
8.4.21 16:27
@větvička1 píše:
Byla jsem na skoro dvouhodinovem koncerte ve tricatem tydnu a dite neslysi jen kdyz ma uklizet.Příspěvek upraven 08.04.21 v 16:24
:palec: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14465
8.4.21 16:29
@větvička1 píše:
Byla jsem na skoro dvouhodinovem koncerte ve tricatem tydnu a dite neslysi jen kdyz ma uklizet.Příspěvek upraven 08.04.21 v 16:24

Teď si to vyčítáš, co? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15082
8.4.21 16:31
@větvička1 píše:

Dobre ti tak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8603
8.4.21 16:32
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem trochu vyděšená, můžete mi prosím poradit? Jsem ve 24tt a dnes jsem asistovala příteli při vrtání, resp. vrtání vrtačkou do betonu při velkém hluku (uplně mi pak pískalo v uších). Bylo to cca 5 minut. Mohl se tím poškodit sluch miminka? Bála jsem se už zkraje, ale přítel mě ujistil že se nemůže nic stát, stejně nad tím ale dumám a mám brouka v hlavě…
děkuji za reakce…

Pro jistotu si příště obal celé břicho molitanem a na to nalep proložky od vajec. Perfektně to tlumí zvukové vlny a bude mimco v bezpečí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53547
8.4.21 16:35

A to si představ, že když se nám dítě narodilo, požádala jsem manžela, aby cosi přivrtal příklepovkou do železobetonu. A on vrtal vedle spícího novorozence, který se ani neobtěžoval tím randálem vzbudit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1655
8.4.21 16:35

@Ba-stet @cecetka :cert: :cert: Se vam to smeje! Nj, asi jsem se mela predtim poradit na emiminu…

:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17280
8.4.21 16:36
@Anonymní píše:
děkuji za reakce…

Jako fakt? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15082
8.4.21 16:45
@větvička1 píše:
@Ba-stet @cecetka :cert: :cert: Se vam to smeje! Nj, asi jsem se mela predtim poradit na emiminu…:mrgreen:

Zbytecne.
Na zadnem koncerte jsem nebyla, a mame to doma stejne :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21131
8.4.21 17:06

To je porad dokola. Deti se rodí v Africe, v Indii, ženám při těžké praci, při zdraví škodlivým prostředí, ženám bez jídla rodily za války. A my ve střední Evropě, dobře živému, bez všech stredovych faktoru Se budeme pat kari omáčky s vrtačky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
8.4.21 17:48

Dneska to zas stoji za to 😂 😂 😂 😂

Bacha na to, az bude venku hodne svitit slunicko, aby vam z toho zareni miminko neosleplo v tom brise.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
610
8.4.21 17:51

Zkusila jsi se někdy potopit v bazénu a pak poslouchat okolní zvuky? Ano, takhle slyší zvuky nenarozené dítě :palec: Pro ujasnění, sluch by mu to 100pro nepoškodilo i kdyby vrtačka jela od rána do večera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2910
8.4.21 17:54

Myslim, ze vetsi srumec pro mimino v brise jsou tvoje vetry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat