2,5 letá dcera občas křiví pusu

31
11.8.20 11:48

2,5 leta dcera občas krivi pusu

Ahoj, zaregistrovala jsem, ze dcera poslední dobou občas při mluvení nebo při pláči křiví pusu, jakoby jednu stranu. Dělá to jen někdy, jinak mluví a pláče normálně. Setkali jste se s tím u vašich děti? Nevím jestli to děla schválně, nebo jestli to muže byt nějaký problém. Pediatricce budu dnes volat, je tam od jedné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
641
11.8.20 12:24

Ahoj, já jsem asi trošku salámista, ale neřešila bych to. Dělá to je občas, tak nevidím problém… A volat doktorce mi přijde jako zbytečnost. Ale třeba se mýlím a je to počátek nějakého obrovského neurologického problému. Nejsem doktor no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3549
11.8.20 12:37

Já to dělám doteď, je mi 49.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
11.8.20 12:40
@Bobule321 píše:
Ahoj, já jsem asi trošku salámista, ale neřešila bych to. Dělá to je občas, tak nevidím problém… A volat doktorce mi přijde jako zbytečnost. Ale třeba se mýlím a je to počátek nějakého obrovského neurologického problému. Nejsem doktor no :nevim:

Já taky myslím a doufam, ze to nic není, ale četla jsem tady nějakou diskuzi, kde měl chlapeček podezření na meningokoka nebo boreliozu. Ale nepsalo se tam prave, jestli tu pusu krivil porad nebo jen někdy. Asi doktorce pro klid duše zavolám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama