2,5 lety chlapeček dává pusu jen klukům...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tresnickalll
Kecalka 191 příspěvků 22.04.18 22:30
2,5 lety chlapeček dava pusu jen klukům...

Ahojte maminky mam asi blbý dotaz ale poslední dobou pozoruji ze muj chlapeček, je jakysi az moc stydlivy a dava pusu jen klukům a pred holčičkami se raci schova nebo uteče…je to normální nebo mám už ted přemýšlet co z něj vyroste? 8o :think: :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 9309 příspěvků 22.04.18 22:33
@tresnickalll píše:
Ahojte maminky mam asi blbý dotaz ale poslední dobou pozoruji ze muj chlapeček, je jakysi az moc stydlivy a dava pusu jen klukům a pred holčičkami se raci schova nebo uteče…je to normální nebo mám už ted přemýšlet co z něj vyroste? 8o :think: :think:

Jo, bude určitě na kluky… :roll:

mrav
Extra třída :D 11878 příspěvků 22.04.18 22:35

Já mu namluvím mou dceru. Chceš? Možná to bude manželství roku 2033. :srdce: :* :srdce: :potlesk: :mavam:

fia80
Závislačka 2944 příspěvků 22.04.18 22:41

Pokud se před holkama stydí, tak to je jasně na holky :lol: Zase kdyby byl nakonec na kluky, tak tě to pak nepřekvapí, když už máš nějaké podezření v jeho 2,5 letech :mrgreen:.

Já jsem nedávno četla, že všichni lidi jsou bisexuální. Jen ten poměr je u každého jiný.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 22.04.18 22:44

Tak muj tříletej syn má taky raději kluky a před holkama se stydí. To je snad normální. Vzpomeň si na své dětství.

Magdaleeena
Kelišová 5609 příspěvků 22.04.18 22:45

Moje tříletá a kousek dává pusinky všem :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 22.04.18 22:48
@Magdaleeena píše:

a moje čtyřletá zas nikomu :lol: Kromě nás samozřejmě.
Zakladatelko, vůbec tohle neřeš a nic nepředjímej.

mrav
Extra třída :D 11878 příspěvků 22.04.18 23:00
@Magdaleeena píše:

Nekrad, jo? :jazyk:

Verun83
Echt Kelišová 8431 příspěvků 33 inzerátů 23.04.18 06:15

Je mu 2,5r, deti delaji ruzny veci. Nemusi to znamenat nic.

PAN66
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 23.04.18 07:04

Bože..:DD v tomhle věku to opravdu není žádný projev vyhraněné sexuality..

a kdyby se později vyhranil na chlapce, snad ho pro to nezapřeš ne :D

tresnickalll
Kecalka 191 příspěvků 23.04.18 07:33

@PAN66 samozřejmě že bych ho nezapřela ale popravdě moc bychz toho nadšená nebyla…jen jsem chtěla vědět jestli je normální ze se objima a pusinkuje jen s klukama a pred holkama utika zamnou nebo se někde schová

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 23.04.18 07:33

Můj kluk je to samé :lol: a naposled, co se mu pokusila dát pusu holčička, začal couvat. Holčička se nevzdávala, tak popošla k němu. Synek narazil na zeď, tak se radši celý otočil, aby už malá neměla šanci se k němu dostat :lol: Malému jsou 2 roky, holčičce je něco přes rok. Rozhodně z toho nic nevyvozuji. :nevim: Ale docela jsme se nasmáli :mrgreen:

tresnickalll
Kecalka 191 příspěvků 23.04.18 11:32

@Terezxx no prave presne takkvou situaci mame pokazde kdyz jsme na hristi :lol: :mrgreen:…aspon vim ze v tom nejsem sama a je to naprosto normalni :D :lol: ;)

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 23.04.18 11:52
@tresnickalll píše:
@Terezxx no prave presne takkvou situaci mame pokazde kdyz jsme na hristi :lol: :mrgreen:…aspon vim ze v tom nejsem sama a je to naprosto normalni :D :lol: ;)

Tohle ještě nic není. Starší syn, tříletý, zase miluje rtěnky, jelení lůj, laky na nehty, řasenky, hřebínky, voňavky…Manžel z toho nadšení není :lol: ale je logické, že syn napodobuje mě, že nemá žádnou úchylku. Když manžel vytáhne své nářadí, zase chce být syn jako tatínek a hraje si se šroubováky, hřebíky a matičkami. Nerozlišuje, co dělají správně jen chlapi a co jen ženy, protože to ještě nechápe :lol: Už jsem tu taky četla diskuze, kdy byli mamči zoufalé, že jejich malý chlapečci jim berou boty na podpatku, jestli to je známka jiné orientace 8o přitom to nedává žádný smysl. Jen si prostě vybrali za vzor zrovna svou maminku :srdce:

_-Nickname-_
Povídálka 12 příspěvků 23.04.18 18:11

Jsou mu tři, proboha. V tomhle věku nic takového není směrodatné.
A i kdyby byl… To jste vážně taková pipina, že už takhle brzo pitváte orientaci dítěte? No bože, tak by byl gay… Vždyť homosexuálové nejsou o nic jiní než heterosexuálové :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama