2,5 měsíce po porodu mám očistky

Anonymní
29.8.20 15:25

2,5 měsíce po porodu mám očistky

Ahoj dámy,

Jsem už dva a půl měsíce po porodu a stále mi odchází očistky, ještě jsem neměla ani jeden den pauzu. Očistky jsou nekrvavé, pouze žlutý jakoby výtok. Antikoncepci neberu a nic mě nebolí. Na prohlídce po šestinedělí jsem byla a doktor mi řekl, že nějaké zbytky v děloze jsou, ale že by měly odejít samovolně. Pokud prý to nepřestane, mám se objednat. Už jsem rozhodnuta, že se po víkendu objednám, ale zajímá mě jestli jste to měla některá stejně a zda to přešlo sama nebo už následovala revize? Z té mám totiž dost vítr :roll:

Díky za odpovědi a pěkný den :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.8.20 15:30

Tak to bych změnila gynekologa. Co to je za argument že by měly odejít samovolně :zed: To, že můžete chytnou zánět ho asi nenapadlo..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 15:40
@Anonymní píše:
Tak to bych změnila gynekologa. Co to je za argument že by měly odejít samovolně :zed: To, že můžete chytnou zánět ho asi nenapadlo..

Já v něj mám právě docela důvěru, z rodiny k němu chodí všechny ženský a zatím nikdy nic nepodcenil. Uvidím, co řekne na té další kontrole… hledat nového lékaře co by byl dobrý a vyhovoval je jako hledat jehlu v kupce sena…

• Citovat
  • Nahlásit
K92
681
29.8.20 15:43

Přístup tvého doktora je divný. S mojí doktorkou jsme se to týden snažily řešit přirozeně (vyvolávačka a nějaké bylinky - to nepomohlo) a pak hned revize (8 týdnů po porodu). Jsem za tenhle postup ráda. Prý bych mohla začít hodně krvácet (pak bych musela fofrem na pohotovost), nebo by z toho mohl být zánět a o to jsem opravdu nestála. Revize není nic příjemného, ale nakonec to vlastně bylobv pohodě a byla jsem ráda, že mám od toho klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 15:49

@K92 děkuju… švagrová špinila 10 týdnů a pak jí to přestalo, právě úplně samo. Tak jsem doufala, že to taky bude tak, zvlášť když mě doktor nikam nehnal. Teď už začínám být nervózní - jsem přesně 11 týdnů od porodu… A mám fakt blok vůči jakýmkoliv zákrokům, ale budu neústupná, už mě ta vložka fakt nebaví!

• Citovat
  • Nahlásit
K92
681
29.8.20 15:55
@Anonymní píše:
@K92 děkuju… švagrová špinila 10 týdnů a pak jí to přestalo, právě úplně samo. Tak jsem doufala, že to taky bude tak, zvlášť když mě doktor nikam nehnal. Teď už začínám být nervózní - jsem přesně 11 týdnů od porodu… A mám fakt blok vůči jakýmkoliv zákrokům, ale budu neústupná, už mě ta vložka fakt nebaví!

A zkusila jsi tedy nějaké bylinky a čaje? Zkus svého Dr. pro začátek ukecat na tu vyvolávačku, třeba to pomůže. A já k tomu ještě brala Cortunamin. Sice to problém nevyřešilo, ale aspoň jsem to zkusila. Prý se to stává docela často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 16:10

@K92 piju meduňku, ale jen občas a kontryhel. To jsem se dočetla nekde na netu. Ten Cortunamin jsem si hodila do googlu, ale moc nic jsme nenašla :D můžu se prosím zeptat jestli je na předpis a případně kolik stojí. Gynekolog má volno až za dva týdny, tak s tím třeba zkusím ještě něco podniknout sama :)

• Citovat
  • Nahlásit
24462
29.8.20 16:20

Jako takhle, rozhodně si nemyslím, že odbije 6 neděl po porodu a šmitec, konec ze dne na den přestaneš mít očistky. To je podle mě individuální a může to trvat 3 týdny, stejně jako třeba 7-8 týdnů. Každopádně tohle už je celkem dost a v pondělí bych zavolala lékaři ať tě prohlídne znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
681
29.8.20 16:34
@Anonymní píše:
@K92 piju meduňku, ale jen občas a kontryhel. To jsem se dočetla nekde na netu. Ten Cortunamin jsem si hodila do googlu, ale moc nic jsme nenašla :D můžu se prosím zeptat jestli je na předpis a případně kolik stojí. Gynekolog má volno až za dva týdny, tak s tím třeba zkusím ještě něco podniknout sama :)

Je to na předpis. A kojíš? Doktor v nemocnici mi říkal, že kdybych nekojila, tak by to možná odešlo s první menstruací a čekal by, ale tím, že kojím by mohla MS dorazit bůh ví kdy a proto souhlasí s mojí doktorkou a byl také pro revizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 16:43

@lleennttiillkkaa no právě proto jsem byla docela dlouho v klidu a neřešila :) ale tohle se mi právě taky už nezdá… no už jsem se objednala přes web, ale až za dva týdny, pak uvidíme.

@K92 díky moc za info :) kojím, no už jsme objednaná, tak uvidíme.

Hlavně mě zajímalo, jestli to měl někdo podobne dlouho

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 17:31

Měla jsem to podobne. Ocistky 5 týdnu, pak zase teda slabé krvaceni, někdy 8-9 týdnů po porodu. Myslela jsem, ze se blíží ms. Ale byly to zbytky v děloze, gynekolozka mi řekla to samé, ze během 14 dni to přejde, ze se nemám desit. A taky ze jo. Klid byl snad až 12 týdnu po porodu. Na revizi jsem nesla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 17:53
@Anonymní píše:
Měla jsem to podobne. Ocistky 5 týdnu, pak zase teda slabé krvaceni, někdy 8-9 týdnů po porodu. Myslela jsem, ze se blíží ms. Ale byly to zbytky v děloze, gynekolozka mi řekla to samé, ze během 14 dni to přejde, ze se nemám desit. A taky ze jo. Klid byl snad až 12 týdnu po porodu. Na revizi jsem nesla.

Jé, děkuji moc za zprávu! Budu doufat, že to ještě přejde, ale pro klid duše si na kontrolu zajdu!!!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 18:47

Na kontrole po šestinedělí mi doktor řekl, že když nepřestanu do 1-2 měsíců špinit, tak ať se objednám na to vyčištění. Porodní asistentka mi poradila pít každý den velký hrnek kontryhele. Přešlo to do 14 dní od té doby, co jsem začala ten kontryhel pít. Celkově jsem tedy špinila 10-11 týdnů od porodu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama