2,5 měsícní miminko mi odmítá UM

41
26.11.19 13:00

2,5 měsícní miminko mi odmítá UM

Ahojky maminky potřebovala bych poradit.Moje malá dcera má 2 a půl měsíce a mám problém s umělém mlékem, vůbec mi ho nechce. Ráda bych ji kojila i nadále ale mám čímdál méně mléka a i když jsem to řešila s laktační poradkyní tak mi mléko pro malou nestačí. Prosila bych nějaké rady jak ji naučit na UM. Nechci aby se trápila hlady. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26.11.19 13:04

Jaké si zkusila? Dáváš jí ho až když plaká hlady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
26.11.19 13:14

A zkoušela jsi oslovit laktační poradkyni přímo z mammily? Mě doporucila tabletky na podporu tvorby mleka a kojila jsem nakonec 2 roky… A vis urcite ze mas malo mlika? Netrapi ji treba neco jineho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
26.11.19 13:26

@Markii2 Já právě beru ricinus na tvorbu mléka, abych měla ji co dát. Právě že se snažím vždycky odsát mléko abych věděla kolik malá vypije a z obou prsou stěží odsaju 90ml. Zkoušela jsem s malou podle rad laktační poradkyně klokánkovat, přikládat ji k prsu co nejčastěji, do toho beru ten ricinus, piji i čaj a pořád mám málo mléka. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
26.11.19 13:32

@Trnečka137 poprvé jsem zkoušela Nutrilon ten mi i vypila jenomže jsme měli problém stím že se ji udělala bublina v břiše a museli jsme jed na pohotovost aby ji stím pomohli. Teď se snažím dávat hami a dávám ji ho fakt když hodně brečí hlady a nechce mi ho. Prská ho ven a odmítá a když ji dám svoje mléko tak se uklidní a normálně pije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
26.11.19 13:35

@Paulie4 treba patris k tem maminam co z prs nic neodsajou. Ja taky nikdy Nic moc neodsala, snad jen v sestinedeli. Me teda ricinus nezabral, brala jsem nejake tabletky z piskavice a tusim benediktu lekarskeho. A zkouselas primo zvazit kolik toho vypije? Ja se takhle stresovala uplne zbytecne a mala mela pritom dost, jenom hold byla uplakana. Myslim ze kdyby mela hlad tak to UM vypije ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
26.11.19 13:39

@Markii2 zkusím se tedy ještě poptat po nějakých tabletkách na podporu laktace. Právě když ji dám po kojení cumel tak ho tahá a vzteká se že z toho nic neteče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 13:46

@Paulie4 Zkus dát jinou značku UM…

• Citovat
  • Nahlásit
6048
26.11.19 13:48

Co je bublina v břiše, že se s tím musí k lékaři? to slyším poprvé… k UM, zkus se poptat v lékárnách, mívají vzorky a zkusit, co malá vypije - to ale neznamená, že po čase ji třeba nebude trápit bříško, zácpa atd. Syn byl klasicky na Sunaru(6 let zpět), dceru nyní dokrmuji Kendamilk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.19 14:09
@Paulie4 píše:
@Trnečka137 poprvé jsem zkoušela Nutrilon ten mi i vypila jenomže jsme měli problém stím že se ji udělala bublina v břiše a museli jsme jed na pohotovost aby ji stím pomohli. Teď se snažím dávat hami a dávám ji ho fakt když hodně brečí hlady a nechce mi ho. Prská ho ven a odmítá a když ji dám svoje mléko tak se uklidní a normálně pije.

Bublina v břiše? Co to je?

Takže nutrilon jí třebas chutnal a Hami ne, co se vrátit k Nutrilonu? Teda pokud je to možné, oi té bublině, neznám to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
26.11.19 14:47

@Trnečka137 bublina se ji udělala v bříšku že i když se vybrkala tak začala zvracet tak moc že šli ven žaludeční šťávy a nemohla se bez pomoci vykakat. Doktorka ji musela zavést do zadečku rektalní trubičku a pomačkat bříško aby ji ten nahromaděný vzduch šel ven a aby bublina zmizela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
26.11.19 15:35

A u prsa se nevzteka? Po kojeni si UM da uz v klidku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
26.11.19 15:52

@Džejn2905 u prsa se právě nevzteká jenom ke konci když už vysála všechno a má ještě hlad. Jenomže když ji chci dokrmit tak mi to UM nechce a řve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
26.11.19 17:16

Jak dlouho to trvá? Není to spurt? Já tou dobou kojila snad co 20 minut a hodně s nim spala v posteli. Nutrilon mi taky nechtěl a v 10m presedlal z kojení na babydream z rossmann a vše OK. Nás je ale kachna, prdy měl snad jen jednou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
27.11.19 06:48

@hospodki Ze začátku ji mléko stačilo ale postupně mléka ubývalo a malé to nestačí, proto chce jíst skoro každou hodinu a spát s námi v posteli by nemohla. Přítel, když je hodně unavený tak moc nevnímá okolí, proto mám strach aby ji nezalehl.Na prdíky netrpíme ani s kakáním nemáme problém. Jenom mi odmítá UM, abych ji dokrmila a neměla hlad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat