2,5 roku nespolupracuje při pohybových říkankách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mon1238
Povídálka 28 příspěvků 04.12.18 12:19
2,5 roku nespolupracuje při pohybových říkankách

Ahoj, prosím kdo chodí s dětmi do kroužků, kde se cvičí takové ty pohybové říkanky atd. Můj syn to úplně bojkotuje, nemá snahu cokoliv opakovat, jen běhá a nespolupracuje. Většina dětí krásně sedí a snaží se vše opakovat a napodobovat a u nás žádný zájem. Podotýkám, že tam chodíme už asi od roku, takže to není tím, že by to bylo pro něj nové nebo se mu tam nelíbilo. Prostě to nedělá a nikdo ho k tomu nepřesvědčí ani doma. Věčně jen lítá a rozhazuje hračky, skáče a dovádí.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ornwen
Závislačka 4696 příspěvků 04.12.18 12:22

@Mon1238 mam 4 leteho a na besidkach stale nic nedela :nevim: manzel byl pry stejnej.
Na cviceni jsme to dělali tak. Ze jsem s nim hybala ja. Jako s loutkout :)

Anitramm
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 04.12.18 12:25

Mně by to na povel taky nebavilo. ;) Prostě se mu nechce, nemůžeš ho nutit :nevim:

Kriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 04.12.18 12:27

Nedivim se mu, tyhle společné cvičení jsou hrozný opruz :mrgreen: tam by nespolupracoval ani můj skoro 4 lety syn.

Mon1238
Povídálka 28 příspěvků 04.12.18 12:28

On sebou jak loukou hýbat nenechá, to se vzteka a zdrhne :roll: :mrgreen:

Lucie_Sx
Závislačka 3097 příspěvků 04.12.18 12:30
@Mon1238 píše:
On sebou jak loukou hýbat nenechá, to se vzteka a zdrhne :roll: :mrgreen:

A tlačíš ho do toho, okřikuješ ho a tak?
Vyprdni se na to.
Období, kdy ho to bude bavit, teprve přijde. Nebo taky ne. Je to na něm.
(upřímně - kdyby to moje dítě nebavilo, tak tam nelezu, rostu z těch matek, co svoje děti do toho nutí, okřikují, fakt hrůza)

Uživatel je onlineOplatečka
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 04.12.18 12:36

Muj malej to taky nikdy v těhle klubících nedělal, chodila jsem tam kvůli těm částem co ho bavili, např.opičí dráha..a při těchto říkankách jsem ho nechala byt…začal se do toho zapojovat až ve školce..nic nezmeškal.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 04.12.18 12:36

Já bych se na to vykašlala, ani jedno z mých dětí tohle nedělalo a nedělá. Starší teď trpěl u říkanky pro Mikuláše… tuhle exhibici nemá rád ani jeden.

plenkovedorty
Kecalka 252 příspěvků 04.12.18 12:42

Muj to taky temer nedela..z toho si nedelej hlavu a chod dal..

Elishka1
Závislačka 2783 příspěvků 04.12.18 12:49

tak zkus jiný kroužek, když z toho máš hlavu, u nás jsou i třeba výtvarné dílničky pro prcky

Popokatepetla
Závislačka 3189 příspěvků 04.12.18 12:55

Já se mu taky nedivím, taky mi to přijde stupidní tyhle „kroužky“ :mrgreen: Tak holt bude ve sportu třeba víc individualista, než že by šel s davem no :)

Micaella22
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 04.12.18 13:02

Nasi holku to od 2,5 roku bavilo beze me az ve skolce nebo s nekym jinym a bez moji pritomnosti

chaela
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 2 inzeráty 04.12.18 13:04

Nás mladší, 2 letý taky nespolupracuje. On má rád úvodní a ukončující říkanku v kruhu, tu už zná nazpaměť (jen ty pohyby, neříká u toho nic). Ale cokoliv mezi tím absolutní nezájem. Vždycky tedy přijdeme, zacvičí si úvod, pak si tam hraje, jak chce a pak zacvičí závěr a jdeme domů :) Zapojuje se teda většinou i na opičí dráhu, ale podle toho, co na ní je, někdy ho ani to nebaví.
Ale já jsem zjistila, že čím víc ho do toho nutím, tím víc to on bojkotuje a tím víc já jsem na nervy a ani jeden si to neužijeme. Když ho nechám být a jen mu občas řeknu: „pojď, jde se dělat tohle, nezkusíš to?“, tak se občas chytí a zase minutu spolupracuje. Nemá cenu ho nutit a okřikovat, pak akorát řve a ruší ostatní mnohem víc než tím, že si v koutku jezdí autem.

Aiya
Povídálka 50 příspěvků 04.12.18 13:11

Mám taky dvouapůlleťáka a taky ho to nebaví, jak se začnou říkanky, tak zdrhá. Chodíme teda na pohybový kroužek, tak vim, že ostatní věci ho baví. Nechávám ho být, prostě na to neni. Nemá smysl ho do toho tlačit násilim.

Hobitka
Závislačka 3746 příspěvků 04.12.18 13:24

Mam dve odrostlejsi deti a delaly to take, pak treti 18m a to bude to same, mame mustr na rebely :mrgreen: . Neves hlavu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >