2,5 roku se snažíme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slunicko101
Povídálka 15 příspěvků 03.04.19 23:10
2,5 roku se snažíme

Dobrý večer, název už napovídá úplně všechno. Přes 2,5 roku se snažíme o miminko. Už máme 9.letého syna. Chodím na pravidelné preventivní prohlídky-vše ok, jinak jsme nikdy nebyly.. tak si říkám, zda jít na nějaké další vyšetření nebo ještě počkat. Je mi 33. Není to o tom, že bych se na to nějakým způsobem upnula, to ne, ale na druhou stranu si to miminko moc přejeme…je tu ještě někdo, kdo se dlouho snažil a pak to vyšlo bez Dr.???

Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 03.04.19 23:34

Tak do CARu jít můžete, to není nic proti ničemu. Alespoň na konzultaci, když nebudete chtít podstupovat nějaký výkon, tak nemusíte. Preventivní prohlídky na gyndě opravdu všechno neodhalí.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1967 příspěvků 04.04.19 00:37

Objednala bych se do caru. Hormonální profil máš ok? Ovulaci máš?

pomme
Kecalka 205 příspěvků 04.04.19 06:46

Já jo, trvalo nám to skoro 5 let. Vyšetření jsem si ale nechala udělat snad všechna. Závěr idiopatická sterilita, tedy bez příčiny. To byl důvod proč se mi nechtělo do ivf atd. Říkala jsem si že když nic nenašli, tak se to stejně nepovede. Začala jsem cvičit Mojžíšovou, fakt poctivě, po čase mobilizaci kostrče a povedlo se :palec: Jsem přesvědčená, že u mě byl problém právě stažené panevní dno. Ale příčiny můžou být různé. Být Tebou, tak si nechám udělat aspoň základní vyšetření.
PS: je to už 8 let co to vše začalo a teď mi tu spí zlatíčka dvě.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 04.04.19 07:00

@slunicko101 Ze uz jste jednou pocali pred deviti lety a ze jsou obycejne preventivky ok, nic moc bohuzel neznamena.. Rozhodne to nevypovida nic o tom, ze vase plodnost je v poradku. Bezte do caru, tam vam udelaji vsechny mozna i nemozna vysetreni od hlavy az k pate. Ze se jde nekdo poradit do caru, neznamena hned, ze jde na ivf. A pripadne muzete cokoliv odmitnout. Ale aspon budete vedet, na cem jste. Jestli to ma doma cenu. Uz bych ale neztracela cas.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 04.04.19 10:45

Po 4 letech bez doktorů a povedlo se.

Leny5
Kecalka 190 příspěvků 04.04.19 10:50

Přidám se k holkám a doporučím návštěvu CARu… na konzultaci, ať vyzjistíte co a jak by se dalo ještě zkontrolovat, jsou všemožné testy. Nic z toho si samozřejmě nemusíte dělat, pokud nechcete, ale než takhle tápat ve tmě (jenom preventivky více světla do situace fakt nedají), tak se jdu aspoň poradit. :kytka:

ANNYlis
Stálice 55 příspěvků 04.04.19 14:08

Moje segra se snažily 3 roky bez doktorů a povedlo se :)

Markeet1
Kecalka 428 příspěvků 04.04.19 14:52

My se snazili cca dva roky, napreventivce taky udajne vse ok ale vse ok zdaleka nebylo. Zmenila jsem dr, ten mi udelal vsechna mozna vysetreni a zjistil pricinu. Hned po dobrani antibiotik se zadarilo:) stacilo jen zmenit lekare :)

slunicko101
Povídálka 15 příspěvků 04.04.19 22:07

Holky děkuji moc za odpovědi, určitě netvrdím, že když mám preventivky ok, že nemůže být jiná příčina jinde. Určitě to doma probereme a zajdeme si na nějaké to vyšetření. Teď jsme to spíš brali tak, že co se má stát se stane a třeba to, že nemůžu otěhotnět má nějaký „důvod“..jen mě právě zajímalo jestli je hodně holek co po x letech otěhotněli i bez doktorů..

Váš příspěvek
Reklama