25. týden, malé bříško a miminko dole?

Anonymní
17.11.19 12:24

25 týden, malé brisko a miminko dole?

Ahoj holky,

mám možná trochu hystercivy dotaz, nicméně poslední dobou od svého okolí furt slyším ze mám hrozne malé brisko. Nyní jsem ukončeny 25 týden. Je pravda ze jsem drobná 159 Cm a vždy jsem byla hodně hubena. Na posledním utz jsem byla ve 20 tt a tam vše v pořádku. Na kontrolu jdu za tři tydny. Docela me to znervózňuje už, každý mi říká zda je mimi v pořádku. Měli jste takhle malé brisko taky po půlce těhotenství? Když si vezmu mikinu není to skoro ani poznat.

Další vec - kde jste v tento týden cítili nejvíce mininko? Já ho stále citim v pobrisku, max u pupiku ale nikdy ne výše. Nikdy se mi nestalo ze by se hybalo mebo kopalo nad pupík. Neměla by deloha ale v tomto tydnu už sahat dávno nad pupík?

Předem moc děkuji za vaše názory.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
17.11.19 12:32

Buď v klidu, takové bříško jsem měla v den porodu. 25tt na mně nešlo vidět absolutně nic. Všichni nemají obří bříška :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.11.19 12:37

Ahoj, já měla bříško dost podobné, v práci na mě nikdo nic nepoznal do nějakého tak 22. týdne. :-) A moje mamka ho naopak komentovala slovy, že už je velké a že neví, kam dál chce růst. :-D :-D Ono někdy roste skokově, já měla někdy na začátku sedmého měsíce pocit, že jsem ho najednou asi během týdne měla dvojnásobné. Myslím, že nemusíš mít žádné obavy, miminko je určitě v pořádku a spokojené. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
17.11.19 12:40

Myslím ze bříško mas v pohodě :) a to ze pohyby citis v podbrisku bude asi tím ze ještě není hlavou dolu. Takže kope v podbrisku. Až bude hlavou dole, tak bude kopat do žeber, takže si ještě užívej ze prcka citis v podbrisku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
17.11.19 12:46

Takové bříško jsem měla v 9 měsíci. Takže neboj, nemáš ho extra malé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6157
17.11.19 12:49

Máš větší břicho než já v 30 tt :mrgreen: :mrgreen: buď ráda, mít břicho je otravny všude překáží, spát se pořádně nedá… nevim kdo ti tohle říká, ale male břicho opravdu nemáš,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
17.11.19 13:03

Je to máš v pohodě, mě se začali ptát až tak kolem 30 týdnu jestli nejsem těhotná. Až po té mi vyskocilo bříško, ale i tak nečekali, že mám za pár. V práci máme pracovní oblečení černé a volnější. Jedná kolegyně se mi cca v ten 25 týden zeptala zda jsem si jistá, že jsem těhotná. Prý jestli se doktor nespletl :lol: :lol:
bezdetna padesátnice :nevim: Posílám foto 26tt a 29 tt. Ještě k druhé otázce já jsem cítila také hodně dlouho jen dole, nahoře ke konci jen lehké rypnuti sem tam, malý se vůbec nehybal a vše bylo ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6038
17.11.19 13:35

Tak bříško je podle mne v pohodě. S těmi pohyby je to u každého dítěte jiné. Když jsem čekala dceru, tak ta nekopala celé těhotenství, jen občas jsem a vždy jen dole něco cítila a max. ke konci někde nahoře vystrčila nožičku. Teď čekám syna a ten je jinak uložený, i placenta je jinde a cítím ho všude. Hrozně se tam mele, každou chvilku cítím dole i nad pupíkem zleva do prava. Pak zase za chvíli naopak. Tak že neřeš kde kope, hlavně že kope. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 13:40

Jestli Tě to uklidní tak já rodila letos v lednu ve 40+4tt nahoře 10kg, měřím 158cm. A soused ze 3.patra, kterého jsem potkávala denně se hrozně divil, že máme miminko (druhé) že to vůbec nevěděl a nebylo to poznat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5358
17.11.19 14:50

Jsem ve 26tt a bříško mám tak poloviční. V mikině na mě nepozná nikdo nic, v upnutějším triku to vidět je, ale raději se nikdo neptá, aby nebyl trapas, kdybych třeba byla jen tlustá :mrgreen: Pohyby cítím denně ráno a večer, přes den jen v klidu. Ale placentu mám vepředu, mimino je perfektně utěsněné 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5545
17.11.19 14:58

Vždyť nemáš malé bříško. Naopak ho máš jako prvorodicka ve 25 tt celkem velké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2980
17.11.19 16:44

Ja ho měla snad ještě menší, zato ke konci těhotenství mi skokově narostlo a měla jsem pupek jak meloun :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 20:36

Holky dekuju moc za uklidnění :) v tricku vypadá brisko takto…je pravda ze ho mám spíše níž ale asi se to přizpůsobuje výšce a všemu ostatnímu :srdce: jinak já mám placentu taky vepredu ale pohyby citim dost :) ale jsem teda zvědavá kdy je ucitim i nahoře..zatím mi t vazne přijde ze je mimi spíše dole :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.11.19 20:37
@thalasan píše:
Je to máš v pohodě, mě se začali ptát až tak kolem 30 týdnu jestli nejsem těhotná. Až po té mi vyskocilo bříško, ale i tak nečekali, že mám za pár. V práci máme pracovní oblečení černé a volnější. Jedná kolegyně se mi cca v ten 25 týden zeptala zda jsem si jistá, že jsem těhotná. Prý jestli se doktor nespletl :lol: :lol:
bezdetna padesátnice :nevim: Posílám foto 26tt a 29 tt. Ještě k druhé otázce já jsem cítila také hodně dlouho jen dole, nahoře ke konci jen lehké rypnuti sem tam, malý se vůbec nehybal a vše bylo ok.

Teda vy mate opravdu malinke brisko, člověk si kolikrát říká jak se tam to mimi vůbec vejde :D

• Nahlásit
  • Citovat
5358
17.11.19 20:46
@Anonymní píše:
Holky dekuju moc za uklidnění :) v tricku vypadá brisko takto…je pravda ze ho mám spíše níž ale asi se to přizpůsobuje výšce a všemu ostatnímu :srdce: jinak já mám placentu taky vepredu ale pohyby citim dost :) ale jsem teda zvědavá kdy je ucitim i nahoře..zatím mi t vazne přijde ze je mimi spíše dole :)

Ono není celé dole, ale plave si hlavou nahoru a většina pohybů je kopání nožičkama. A ty dole jsou. Jak psaly holky, nahoře budou, až se ke konci přetočí. A co jsem slyšela, není moc o co stát :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama