25000 za dárky ???? prý je to moc ... Co si myslíte vy?

Anonymní
14.12.20 15:40

25000 za dárky ???? prý je to moc ... Co si myslíte vy?

Ahoj
Včera jsem mluvila s mamkou a ptala se co jsme nakoupili dětem za dárky, když jsem ji to řekla odpověděla kolik to stálo a jestli to není moc. Cena za dárky se mi nezdá moc - 25000 pro dvě děti a přítele a jeho tátu. 20.000 jen za děti. Myslím. si, že by to byla nějaká závratná částka, nakoupili jsme to na dva měsíce. To ale mamka nechápe,… Prostě si stojí za tím, že by jim stačilo tak za 1000,– a to se mi zase zdá málo. Jaka je vaše maximální částka kterou by jste dali? Ještě musím dodat že naše děti nejsou rozmazlené.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.12.20 15:42

Tak to je snad každého věc. Dali jsme za dárky cca 3× tolik a nepřijde mi to moc. Když jste si na to nepujcili, nechapu kde je problém.

• Citovat
  • Nahlásit
1719
14.12.20 15:43

Tak pokud je dětem 10 a 13 a koupili jste jim nová kola, tak je to asi v pohodě. Jinak je to zbytečně moc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19030
14.12.20 15:44

Pokud v tom máš kola, lyže, brusle, počítač tak to jako velkou částku nevidím. Pokud jsi ovšem utratila vše za blbiny a hračky, tak to hodně je. Ale to je vaše věc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17933
14.12.20 15:45

Tak záleží. Dneska jsou hračky drahý, ale zas není co kupovat. Jestli jste koupili hoverboard a ps4 VR, tak ok, jestli jste koupili 50 věci za 200 tak mi to přijde opravdu zbytečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
14.12.20 15:46

Já teda bezdetna, každý rok cca 30 tisíc a to nekupuji zlato :mrgreen: Kupuji 2 dětem v rodině, 2 sourozencum, rodičům a manželovi. Tetam, strejdum nekupujeme nic. Třeba pro manžela mám chytré hodinky, sérii oblíbeneho seriálu, rifle a koženou tašku do práce = 6000 a nemyslím si, že mám něco nóbl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4482
14.12.20 15:49

15 letá dcera za 2500, syn s vnučkou a snachou dohromady za 3000. Zbytek rodiny (muž, mamka a tchýně) za cca 1500.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 15:50

Dceři jsme koupili panenku baby Born s oblečky kočárek a dětskou kuchyňku, která stala kolem 4000,– dřevěná. Jsme modelářská rodina takže syn chtěl mašinky které vyšlo na 7000,– a koleje pak autíčka a dcerka dostala kolo, a oblečení. Myslím. si že to není moc, ale pořád jsme za ty nehorší.

• Citovat
  • Nahlásit
5531
14.12.20 15:50

Záleží co si koupila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9033
14.12.20 15:53

Záleží, co to je. Za běžné měkké dárky nebo knížky, hračky mi to prijde hodně. Tolik bych dala možná za celou rodinu včetně synovců a neteří. My dětem tak tři dárky záleží na ceně. Dcera dostane chytré hodinky, takže pak už jen drobnosti. Syn koloběžku plus drobnosti a nejmladší hračky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17933
14.12.20 15:54
@Anonymní píše:
Dceři jsme koupili panenku baby Born s oblečky kočárek a dětskou kuchyňku, která stala kolem 4000,– dřevěná. Jsme modelářská rodina takže syn chtěl mašinky které vyšlo na 7000,– a koleje pak autíčka a dcerka dostala kolo, a oblečení. Myslím. si že to není moc, ale pořád jsme za ty nehorší.

No vy budete celkem hrozný, když místo vyměňovani receptů a popíjení vaječňáku při Vánoční atmosféře, předkladate rodině účtenky k nákupům :lol: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.12.20 15:57

A ty mámě něco dlužíš, nebo proč ji to jako vadí? Vaše peníze = vy s nimi operujete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3772
14.12.20 16:00

Pro tři děti a manžela dohromady za 1000 Kč jako každý rok :mrgreen: a za 300 vánoční kolotoč emimino :mavam:

Ale my nejsme upnuty k vánocům, kupujeme si celoročně cokoli a kdykoli, prostě když někde jsme a vidíme to, bereme to a hned užíváme, nečekáme do vánoc, narozenin apod. Takže je pro nás spíš jen zvyk, dávání dárků. Spíš koupíme k narozeninám krásný dort a na vánoce zas spousta jídla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531

Tak ono co píšeš, tak dost podobně věci dostane naše dcera. Kolo dostala tedy k narozkam, ale zbytek jsem rozdělila mezi prarodiče, aby pak neměla vše co si přeje od nás a od zbytku kopec kravin. Sami za sebe jsme dali asi taky těch 25 000, ale za celou rodinu (dáváme ještě pra prarodičů, prarodičů, sourozencům a jejich partnerům, synovvci)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618

Ty vado. Já utratím max 7 tisíc za všechny. :lol: Ale kolik je hodně musí vědět každý sám. Každý máme jiné finance a priority. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat