2,5 leté dítě brečí kvuli každému zranění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivoulin
Nováček 2 příspěvky 15.04.19 12:28
2,5lete dite breci kvuli kazdemu "zraneni"

Ahoj,
zajimal by me prosim Vas nazor.
Dcera 2,5 roku v posledni dobe opravdu hodne proziva jakekoliv bouchnuti, skrabnuti, tuknuti. Je schopna pak profnukat ci probrecet pul dne. V pripade, ze ji zustane stroupek nebo modrina, tak to resime i nekolik dni.
Zacala ted chodit 2× tydne na 4 hodiny do skolky. Tesi se tam (sama si den predem chysta veci), ale vyzvedavam ji placici. Pani ucitelky mi rekly, ze nekdy breci skoro celou dobu (na chvili treba zapomene, ale pak zacne znova) a vzdy to nastartuje udalost typu, ze se trochu bouchne nebo do ni nekdo omylem stouchne apod.

Mate s podobnym chovanim zkusenost? Jak jste to resili, aby se dite tolik nepozorovalo?

Nechali byste dite dal chodit do skolky? Nikdo si mi nestezoval, ale verim, ze neustale fnukajici dite v kolektivu prilis naladu nepozvedne…

Dekuji.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 12:45

Syn, 9 let, je doktor bolístko dodnes. Je to povaha, ale dá se s tím žít. :)

pocker
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 15.04.19 12:51

Mám doma rok a půl starého syna a pláče i když třeba sedí u zdi a jen se do ni opře, ne bouchne, hned spustí řev, vyžaduje si tím pozornost a doprošuje se pak na ruky.

Tichošlápek
Extra třída :D 13657 příspěvků 15.04.19 12:53

Rovněž mám doma citlivku. Už mu je 4,5 a je to snad ještě horší, protože teď už dopředu sonduje, kde se nejspíše rozplacne nebo prasti a fňuká preventivně

Do školky chodí, nikdo si nestezuje, takže bude chodit i nadále

Pipi 00
Závislačka 2821 příspěvků 15.04.19 13:19

Taky jsem měla citlivku, teď už z toho dost vyrostla, tak kolem 5 - 6 let. Pomáhalo uznat, že ji to bolí a třeba zalepit i blbost. Pomohlo ji, že s tím něco dělám a plus to pak neměla na očích, tak to tolik nezkoumala. Tohle dělali i ve školce.
Sousedovic kluk ve třech jednou dostal žihadlo a řekl au a šel dál, tak to je rozdíl :-), to bychom řešili tak týden.

Váš příspěvek
Reklama