25tt a cítím se jak před porodem

Anonymní
12.5.20 14:48

25tt a cítím se jak před porodem

Ahoj, jdu se jen vypsat, třeba to má někdo podobně. Jsem po druhé po 5 letech těhotná. Teď jsem ve 25tt a už delší dobu se cítím tak mizerně. Hrozně brzo mi vyrostlo břicho, zadýchávám se, dole pořád mokro :-( na miminko se strašně těším a snažím se si to užívat, ale už bych to chtěla mít za sebou a to je přede mnou ještě 3 a půl měsíce. Je ti někdo na tom podobně?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
12.5.20 14:53
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu se jen vypsat, třeba to má někdo podobně. Jsem po druhé po 5 letech těhotná. Teď jsem ve 25tt a už delší dobu se cítím tak mizerně. Hrozně brzo mi vyrostlo břicho, zadýchávám se, dole pořád mokro :-( na miminko se strašně těším a snažím se si to užívat, ale už bych to chtěla mít za sebou a to je přede mnou ještě 3 a půl měsíce. Je ti někdo na tom podobně?

Břicho mám od 8 tt, když kámoši slyší termín, tipuji dvojčata atd.. Bydlím ve 4.patre a je to peklo, nemůžu to vylézt.. Plus další radosti.. Teď mi teprve ustupují nevolnosti, spala bych 23 h denně atd :mrgreen: jsem těhotná potřetí a nikdy nepochopím, jak si toto období někdo může užívat.. Díky kdysi rozdrcene pánvi sotva lezu.. Jsem teprve 17 tt.. Rozumím ti :mrgreen: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 15:00

Jsem ve 23 týdnu a cítím se podobně, i když na miminko se moc těším. Akorát u mě bylo těhotenství neplánované a nejmladší oslavilo před 2 týdny 1. narozeniny. Až teď, po velkém ultrazvuku a jak jsem začala víc cítit pohyby, jsem se s těhotenstvím sžila a smířila. Do té doby jsem měla velký strach a celkově jsem se necítila úplně v pohodě. Břicho mám obrovské a všude překáží, všechno mi přijde náročné a hlavně se mi ani nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
Lo
6178
12.5.20 15:03

Tak já mám pravý opak a jsem z toho akorát nervózní, aby bylo vše v pořádku :zed: Jsem v 19 tt a není mi nic, v podstatě vůbec žádné příznaky těhotenství. Žádné pohyby, žádné velké břicho, břicho skoro žádné :nevim: O víkendu jsem byla s přítelem a prvorozenym 7mi letym synem na výletě, kde byla i túra 8 km a úplně jakoby nic. Jsem nervózní. Protože se bojím o miminko, jestli je v pořádku, když mi nevysílá žádný přiznak, že je tam. Na kontrole v 16tt se panu doktorovi vše líbilo a říkal, že i pěkně roste, že to bude nejspíš druhý chlapeček :heart:️ Ale já se bojím, jak nic necítím. Buď ráda, že nějaký přiznak máš :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.20 15:16

Takhle se citim uz nekdy od 20tt. Ted uz jsem 36tt a hned bych sla rodit, fakt se na to tesim :lol: To bude krasny pocit, az si sama zase zvladnu obout boty. Ale kvuli mimcum to musime zvladnout, neboj ono to nakonec utece, ani nebudes vedet jak :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama