25tt - když si nedám pozor, kočka mi skáče po břiše

Anonymní
5.4.21 19:19

25tt - když si nedám pozor, kočka mi skáče po břiše

Dobrý den, jsem v 25tt a máme větší kočku - 7kg. Několikrát se mi stalo, že mi buď skočila na břicho, nebo se z něj třeba plnou vahou odrazila. Celkově po mě pořád skáče. Vím, že je mimčo v břiše dobře chráněné, ale přesto se chci ujistit, zda se mu nemůže něco stát.
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2751
5.4.21 19:22

Taky mame sedmikilovyho macicka, jemu nevadily kopance ani tesne pred porodem, dite se narodilo bez otisku pacicek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
5.4.21 19:26

Mně až do porodu chodila kočka, 6kg, spát na břicho a nic se nestalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
5.4.21 19:27

Prece poznas, kdyz se Ti kocka chysta skocit na bricho, ne? Hlidej si to a davej si na nej treba maly polstarek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20755
5.4.21 19:29

Hm, mám dvě kočky 6 kg a 8 kg a fakt si nedovedu představit, jak moc bych musela být mimo, aby mi nečekaně kočka skočila na břicho nebo se z něho odrazila :zed:
zakladatelko, nic se dítěti nestane, ale beztak bych to omezila, přece ta kočka neskáče nadzvukovou rychlostí, abys nebyla schopná reagovat :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20755
5.4.21 19:30

Právě mě napadlo, že by člověk musel být hooodně opilý, aby si nechal kočku skákat na břicho, to snad v těhotenství nehrozí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
5.4.21 19:31

Hm kočku nemám ale starší dítě které jsme v tehu sem tam musela nosit, sem tam mě v noci kopala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 19:54

@stinga
Mimo opravdu nejsem ;) jde o to, že kočka na mě v klidu leží, najednou se z ničeho nic zjančí a ve vteřině se mi odrazí z břicha. Nebo koukám na telku a najednou na mě odněkud skočí ;)

• Citovat
  • Nahlásit
3445
5.4.21 20:18

Stát se nic nemůže, ale jak to budeš dělat, až bude mimčo na světě a budeš třeba kojit a z ničeho nic na tebe skočí kočka? Jojo, já vím, offtopic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24583
5.4.21 20:33
@ProfZav píše:
Stát se nic nemůže, ale jak to budeš dělat, až bude mimčo na světě a budeš třeba kojit a z ničeho nic na tebe skočí kočka? Jojo, já vím, offtopic..

Tak zas ta kočka není de-il a dokáže rozeznat mimino od břicha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20755
5.4.21 20:33
@Anonymní píše:
@stinga
Mimo opravdu nejsem ;) jde o to, že kočka na mě v klidu leží, najednou se z ničeho nic zjančí a ve vteřině se mi odrazí z břicha. Nebo koukám na telku a najednou na mě odněkud skočí ;)

ty jo, a co to je za kočka? ty naše jsou dost praštěné, ale takové věci teda fakt nedělají :nevim:
a odkud na tebe skočí, když koukáš na telku? chodí po stropě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
5.4.21 20:40

Celej zivot ziju mezi kočkama a žádny tohle nedelaji. Kdyby dělaly, někam bych je zavřela. Napřiklad na chodbu. Aby po mně kocka takhle skakala, to teda ne. Ještě když jsem těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3445
5.4.21 20:46
@Pipet píše:
Tak zas ta kočka není de-il a dokáže rozeznat mimino od břicha.

Já nejsem kočičí člověk, jejich chování nemám zmapovany, ale řekla bych, že kdyby ta kočka na to mimino zarlila, tak by to klidně udělat mohla. Ale jak říkám, já tomu nerozumím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20755
5.4.21 20:50
@ProfZav píše:
Já nejsem kočičí člověk, jejich chování nemám zmapovany, ale řekla bych, že kdyby ta kočka na to mimino zarlila, tak by to klidně udělat mohla. Ale jak říkám, já tomu nerozumím..

já kočičí člověk jsem, doma jsme měli postupně pár koček, u přítele taky dvě, a nikdy nikdy mi žádná kočka neskákala na břicho ani za těhotna ani jindy :zed:
a myslím, že bych to milou kočičku velice rychle odnaučila, to mi přijde, že ta kočka žárlí nebo má malou pozornost nebo nevím co :zed: ale rozhodně bych jí to nedovolila

• a přesně, jak píše @ProfZav to potom zakladatelko necháte kočku skákat třeba na dítě?? :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
5.4.21 21:11

A proč si nechavas 7 kg kočku ležet na břiše v těhotenství? Na miminko pak bude taky skákat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat