26 lety hledá starší milenku

16.11.19 00:54

26 lety hledá starší milenku

Zdravím dámy,

Ačkoliv jsem ještě poměrně mladý ale také ženatý, a v sexu poměrně náročný a současné i dlouhodobě nespokojený, hledám ženu ve věku 35-46 let, štíhlé postavy - na diskrétní, občasné setkávání v soukromí, případně wellness, masáže či výlety. Jsem 26 lety úspěšný podnikatel, který má charisma, smysl pro humor a dostatek času a financí. Jsem mobilní a z Ostravska - upřednostňují starší ženy, které vi co chtějí :)
Samozřejmostí je prvotní setkání u kávy a v případě sympatií se rozhodne :srdce:

Budu se těšit na případně reakce.

P. S - Nestojím o moralisricke a poučné komentáře na toto téma, či komentáře související s tím ze jsem ženatý. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6048
16.11.19 06:05

Dost indícií sedí na mého manžela. :mrgreen: :mrgreen: O.? :cert: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29240
16.11.19 07:21
@SomCarovny píše:
Zdravím dámy,

Ačkoliv jsem ještě poměrně mladý ale také ženatý, a v sexu poměrně náročný a současné i dlouhodobě nespokojený, hledám ženu ve věku 35-46 let, štíhlé postavy - na diskrétní, občasné setkávání v soukromí, případně wellness, masáže či výlety. Jsem 26 lety úspěšný podnikatel, který má charisma, smysl pro humor a dostatek času a financí. Jsem mobilní a z Ostravska - upřednostňují starší ženy, které vi co chtějí :)
Samozřejmostí je prvotní setkání u kávy a v případě sympatií se rozhodne :srdce:

Budu se těšit na případně reakce.

P. S - Nestojím o moralisricke a poučné komentáře na toto téma, či komentáře související s tím ze jsem ženatý. :)

Jestli ses oženil tak brzo a už jsi nespokojený, nevěřím, že je s tebou taková zábava, jak si myslíš :roll: Ale myslet si o sobě můžeš hodně. Doufám, že tě současná brzo kopně do zadku a najde si někoho, kdo nebude na emiminu!!! hledat jinou :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
16.11.19 07:35

Já myslím, že najdeš, je tady dost maminek, co si stěžuje, na málo sexu. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29240
16.11.19 07:37
@Luska píše:
Já myslím, že najdeš, je tady dost maminek, co si stěžuje, na málo sexu. Hodně štěstí.

Ale taky málo času a nemusí být tak repre, jak pan podnikatel ráčit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
16.11.19 08:11

26 letý úspěšný podnikatel na Ostravsku. Aha. To bude mít stánek s novinama a tři prodaný Blesky za den bude považovat za úspěch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
16.11.19 12:22

Mně se líbí, jak každý zoufalec s inzerátem bez fotky je mladý, přitažlivý, vtipný a bohatý :mrgreen: v cempak bude chyba :think:

• Citovat
  • Nahlásit
29240
16.11.19 18:27
@Lalelale píše:
Mně se líbí, jak každý zoufalec s inzerátem bez fotky je mladý, přitažlivý, vtipný a bohatý :mrgreen: v cempak bude chyba :think:

Ještě tam chybí slovíčko „prý“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
16.11.19 21:19

@SomCarovny… Velmi zajímavé… Otázkou zůstává, co považujete „za náročnost“ :). A je to tak správné, každý z nás má mít nějaké požadavky, zvláště, zda - li on sám disponuje něčím, co může nabídnout nebo čím dokáže ženu zaujmou😊.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat