Předčasný porod? 26tt bolesti, nevolnost a zvracení

Anonymní
28.10.19 19:15

26tt bolesti, nevolnost a zvracení

Ahoj, jsem v 26tt mám zvýšené riziko preeklampsie. První dcera se narodila ve 34tt. Dnes je mi cely den zle, v posledním tydnu to bylo obdobné - bolesti v bederech, bodová bolest v podbrišku a kolem rodidel, jenže dnes se ro tomu přidalo to samé co jsem mela v 1.tehotenstvi a to tvrdnuti břicha spojené s nevolnosti a zvracením, místním hlavy a celkovou malátnost :-/ Dnes se mi i spustilo samovolně mléko z prsou.

Malý kope a hybe se - tak nemyslím, že by bylo neco špatně. Ale vcelku mám strach znoredcasného porodu, pes 1.porodem jsem byla měsíc hospitalizovaná v nemocnici - což si zeď s malou 1,5roku dovolit nemohu.

Je tu nějaká maminka, která rodila předčasně? A u druheho těhotenství také vše neprobíhala ok? Asi jen prptrebuji uklidnit, že i když vše neni ok, nakonec to ok bylo…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4008
28.10.19 19:18

Já bych jela na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4943
28.10.19 19:27

Jed do nemocnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
28.10.19 19:30

Hned jedte do nemocnice, já tam jezdila s kravinama, a je to lepší slyšet od odborníků ano vše je ok!! Sama se uklidníte i vy. Než riskovat zdraví dítěte :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
28.10.19 19:41

Já jela ve 23tt do nemocnice s blbým špiněním. Tam mě uklidňovali, že je vše ok, že nejspíš jen praskla cévka. A ejhle, druhý den mi odtekla voda kvůli silnému zánětu. Nakonec jsme vydržely do 26tt kdy jsem porodila. Díky bohu vše nakonec dopadlo dobře i přes velmi špatné prognózy na přežití. Za mě je lepší jet stokrát zbytečně, nežli jednou pozdě. Jeď hned na pohotovost. Pokud máš bolesti v podbřišku a je ti zle, tak na nic nečekej. Můžou to být klidně i kontrakce. Já bych nečekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2404
28.10.19 21:39

Na nic bych nečekala a jela do nemocnice. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.19 21:51

Jed na pohotovost prosím. Měla jsem zcela to stejne. Byli to kontrakce, k tomu to šílené blití… Dali mi hořčík, a prothazin na uklidnění. Začal mi meknout čípek. Kdybych prý nepřijela hrozil by předčasný porod. :,( teď jsem 33tt a vše v pořádku. :dance: tuk, tuk, tuk.

• Citovat
  • Nahlásit
2326
29.10.19 18:28
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem v 26tt mám zvýšené riziko preeklampsie. První dcera se narodila ve 34tt. Dnes je mi cely den zle, v posledním tydnu to bylo obdobné - bolesti v bederech, bodová bolest v podbrišku a kolem rodidel, jenže dnes se ro tomu přidalo to samé co jsem mela v 1.tehotenstvi a to tvrdnuti břicha spojené s nevolnosti a zvracením, místním hlavy a celkovou malátnost :-/ Dnes se mi i spustilo samovolně mléko z prsou.

Malý kope a hybe se - tak nemyslím, že by bylo neco špatně. Ale vcelku mám strach znoredcasného porodu, pes 1.porodem jsem byla měsíc hospitalizovaná v nemocnici - což si zeď s malou 1,5roku dovolit nemohu.

Je tu nějaká maminka, která rodila předčasně? A u druheho těhotenství také vše neprobíhala ok? Asi jen prptrebuji uklidnit, že i když vše neni ok, nakonec to ok bylo…

Jak jsi dopadla??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat