26. týden, již uvnitř naprasklá/narušená jizva.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maaartiiinaaa
Nováček 3 příspěvky 27.05.19 10:39
26.tyden, již uvnitr napraskla/narusena jizva.

Dobry den, ve ctvrtek mi Mudr oznamil, ze uz nyni mam narusenou jizvu (prvni porod sekci) a to jsem teprve 26. tyden. Uvidime, jak se to bude vyvijet a predal by me uz predem preventivne na kontroly do nemocnice, aby o mne meli zaznamy. Klidovy rezim ve stylu absolutne nic nedelat. Setkala jste se nektera taky s timto problemem? Zacala jsem opravdu nic nedelat, ale jsem dost nervozni, abych v lepsim pripade nebyla hospitalizovana, ci nebyl predcasny porod. Dekuji, M.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 26. týden těhotenství?

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 27.05.19 10:44

A jak dlouho máte po prvním porodu? Drzím moc palce, at to date oba ve zdraví.

Maaartiiinaaa
Nováček 3 příspěvky 27.05.19 11:26

@sediza … prave, ze uz 6 let :-(

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19458 příspěvků 27.05.19 11:34

A jak ty jizva vypadala před otěhotněním, byla dobře zhojená? Jinak na tvém místě bych se hospitalizaci nebránila, nebo aspon doma klidový ražim, at se jizva nenamáhá! Ideálně vydržet apon měsíc, minimálně!

Maaartiiinaaa
Nováček 3 příspěvky 27.05.19 12:42
@pe-terka píše:
A jak ty jizva vypadala před otěhotněním, byla dobře zhojená? Jinak na tvém místě bych se hospitalizaci nebránila, nebo aspon doma klidový ražim, at se jizva nenamáhá! Ideálně vydržet apon měsíc, minimálně!

jizva byla prave uplne v pohode… az ted se narusila, jak se zvetsuje deloha. Ja se nicemu branit urcite nebudu, prirorita je, aby byl malej v brisku co nejdele… jeste jsem se s timto u nikoho nesetkala, a to je sekci okolo me bohuzel az moc.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19458 příspěvků 27.05.19 12:58
@Maaartiiinaaa píše:
jizva byla prave uplne v pohode… az ted se narusila, jak se zvetsuje deloha. Ja se nicemu branit urcite nebudu, prirorita je, aby byl malej v brisku co nejdele… jeste jsem se s timto u nikoho nesetkala, a to je sekci okolo me bohuzel az moc.

Já teda jo, ale jednalo se tuším o třetí nebo čtvrtou sekci, tak to ta paní musela být hodně v klidu :think: No nic holt to budeš muset pár týdnů vydržet, zdravé miminko za to stojí :palec: Hodně štěstí :kytka:

Váš příspěvek
Reklama