27+ stupňů v bytě: přijde vám to normální??

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.11.21 14:16

27+ stupňů v bytě: přijde vám to normální??

Nechte mi anonym, jde o tchyni a já se obávám, že muž by mne zabil (takhle budu tvrdit, že je ještě asi i jiná tchyně šílená než ta moje :D )…
Upřímně - můžete miněkdo říct, jestli vám připadá normální mít v bytě pořád přes 27 stupňů? Přijde mi, že to je prostě sauna… Je šílená ona - nebo já, když tvrdím, že se to nedá vydržet? Dítě úplně potem zborcený, rudý… 8o :roll:
Já nevím prostě, nechci bejt zlá, ale já návštěvy u ní nedávám. Vždy mě bolí hlava a jsem jak ožralá… :nevim:
Máte někdo doma 7 stupňů?? Ona mi říká, že to je normální, že JÁ MÁM RÁDA ZIMU (no… tak… asi je těch cca 21 stupňů ZIMA :mrgreen: ).
Díky za reakce a názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1197
13.11.21 14:17

Je to moc. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
13.11.21 14:18

Ano, máme rádi teplo. Ve 21 stupních bych měla mikinu a teplé fusky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6330
13.11.21 14:19
@Anonymní píše:
Nechte mi anonym, jde o tchyni a já se obávám, že muž by mne zabil (takhle budu tvrdit, že je ještě asi i jiná tchyně šílená než ta moje :D )…
Upřímně - můžete miněkdo říct, jestli vám připadá normální mít v bytě pořád přes 27 stupňů? Přijde mi, že to je prostě sauna… Je šílená ona - nebo já, když tvrdím, že se to nedá vydržet? Dítě úplně potem zborcený, rudý… 8o :roll:
Já nevím prostě, nechci bejt zlá, ale já návštěvy u ní nedávám. Vždy mě bolí hlava a jsem jak ožralá… :nevim:
Máte někdo doma 7 stupňů?? Ona mi říká, že to je normální, že JÁ MÁM RÁDA ZIMU (no… tak… asi je těch cca 21 stupňů ZIMA :mrgreen: ).
Díky za reakce a názory.

Ne 7 stupnu doma nemám. Míváme cca 23-24st a je mi tak fajn. A u 27st bych se potila i u vyúčtování ze teplo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
13.11.21 14:22

My máme doma max 21…obema s manželem nám to vyhovuje. Mi rodiče mají doma klidně i 26,ale to je jejich věc, jen u nás jim je pak zima :mrgreen: já to řeším tak, že u rodičů i v zimě chodím v kratasech a tílku, dětem tam dávám jen krátké bodycko :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
13.11.21 14:23

Moje babička těch 26 stupňů má. Pro každého je normální jiná teplota a přijde mi divné ji kvůli tomu titulovat jako šílenou :nevim: tak si vezmi sukni a tílko ne? Naši to tak dělali, vždy se oblékli málo, taťka a brácha chodili v kratasech i v zimě. Babička k nám zase brala dva svetry :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
13.11.21 14:24

Neprijde, je to moc, neni to zdrave, zbytecne drahe, ale co si lide neuvedomuji nici to planetu,.mit tolik v pokojj, ja nevim, v zahranici je bezne ccca 20 st, my.mame standartne 18, rekla bych ze tech 21 je maximum, ale o cesich je znamo, ze pretapeji a dopravaji si at to stoji co to stoji ve vsech ohledech.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12039
13.11.21 14:24

Jo, je to hodně. Ale když ji to vyhovuje tak je to její věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2435
13.11.21 14:27

My máme takovou teplotu v obývacím pokoji u krbu, zvyknout se dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462

Naše optimum je 22-23. Tchyni bych na tvém místě respektovala a oblečení přizpůsobila jejím podmínkám. Asi by mi vrozená úcta nedovolila titulovat ji jako ty, ani vyvolávat kvůli tomu hádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2884

Přijde mi to moc (aktuálně máme 21,7 a je mi příjemně v šatech na raminka). Ale na návštěvu bych to přežila a tchyni bych kvůli tomu šílenou nenazyvala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23773
13.11.21 14:29

27 stupňů je dost. Ale u tchyně se musíš přizpůsobit. Jsou mezi námi lidé, kterým je zima a proto hodně topí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7094
13.11.21 14:35
@Anonymní píše:
Díky za reakce a názory.

Já mám radši teplo než zimu, ale 27 už by bylo i na mě moc. Nicméně tchyně není šílená, je to její byt, už její pohodlí. A ve finále si to i ona sama, předpokládám, platí. Takže tobě je do toho prd. Snad není problém přizpůsobit oblečení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23559
13.11.21 14:37

Mám sestru, které je pořád zima. V létě jsme všichni v tričkách, ona ve flaušové mikině. Doma má taky teplo. Tvoje tchýně za to nemůže, to má kvůli tobě zmrzat, aby vyhověla tvým představám o normálnosti? Nezlob se, ale jsi docela pipina, když ji takhle pomlouváš. Stačí se s ní domluvit, aby teplotu po dobu vaší návštěvy stáhla nebo s tím počítat a oblíct sebe i dítě podle toho, ne? V létě je přece mnohem větší teplo a taky to tady neřešíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28207
13.11.21 14:41
@topazio píše:
27 stupňů je dost. Ale u tchyně se musíš přizpůsobit. Jsou mezi námi lidé, kterým je zima a proto hodně topí.

přesně tak, lidi, jak stárnou, tak asi mají nějakou špatnou termoregulaci a je jim stále zima, oni si netopí z rozmařilosti ne o že by chtěli tak utrácet, ale je jim prostě zima

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat