27. týden těhotenství dafnegin a zakrvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

caramba
Stálice 64 příspěvků 22.12.17 17:19
27. tt dafnegin a zakrvácení

Ahoj, najde se někdo se stejnou zkušeností? Ve středu jsem byla u gyndr (byl tam zástup za mého lékaře) kvůli svědění a předepsala mi dafnegin mast k vnitřní aplikaci, že to bude slabý kvasinkový zánět. Zároveň mě vyšetřila (bez utz) a čípek byl ok. Dnes jsem dopoledne našla na intimce mini kapičku jasné krve a teď opět, ale už tmavší. Nemohla by to být hlenová zátka? Jelikož ze mně vychází ještě trochu ten krém, těžko určit konzistenci :nevim: Jsem v 27. tt a už 5 týdnů ležím kvůli tvrdnutí břicha, z toho jsem 2 týdny ležela v nemocnici, a beru Mg 2-2-2. Ještě mě napadla taková hloupost, ráno jsem měla záchvat kašle, protože mi zaskočil čaj, tak jestli se takto něco mohlo uvolnit… :roll: Bolesti nemám a pohyby cítím normálně. Omlouvám se, ale čekám první, tak nevím co a jak… Děkuji.

Reklama

Reakce:

Avele
Závislačka 2662 příspěvků 2 inzeráty 22.12.17 17:39

@caramba A nemohlo se spíše stát, že díky té kvasinkové infekci máš podrážděnou sliznici a ta praskla a z toho ta kapka krve? Vůbec to nemusí být zevnitř bych řekla. A nebo ti mohl prasknout jen nějaké slabounká cévka. :nevim:

caramba
Stálice 64 příspěvků 22.12.17 18:08

@Avele snad ano, byla to spíš sraženinka cca 2 mm v průměru. :nevim:

Avele
Závislačka 2662 příspěvků 2 inzeráty 22.12.17 18:12

@caramba To bude jen nějaká cévka, kdybys krvácela víc tak určitě do nemocnice, ale pokud je to jen takhle malinko tak si myslím, že by s tebou stejně nic nedělali.

caramba
Stálice 64 příspěvků 22.12.17 18:19

@Avele děkuju moc 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 19:22

Ja pri kvasinkove infekci spinila. Bylo to na začátku. Test, pak spineni, mazala jsem k dr. Ta vzala ster, nasadila dva leky utrogestan a asc… (nevim jak dal, volne prodejne) ve vysledku byla kvasinka, rikala ze kvuli tomu bude to spineni, mela jsem koupit canesten, jednu tabletu na zavedeni, vecer jsem zavedla a od druheho dne odpoledne jsem mela od spineni klid!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama