27. týden těhotenství dafnegin a zakrvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
caramba
Stálice 84 příspěvků 22.12.17 17:19
27. tt dafnegin a zakrvácení

Ahoj, najde se někdo se stejnou zkušeností? Ve středu jsem byla u gyndr (byl tam zástup za mého lékaře) kvůli svědění a předepsala mi dafnegin mast k vnitřní aplikaci, že to bude slabý kvasinkový zánět. Zároveň mě vyšetřila (bez utz) a čípek byl ok. Dnes jsem dopoledne našla na intimce mini kapičku jasné krve a teď opět, ale už tmavší. Nemohla by to být hlenová zátka? Jelikož ze mně vychází ještě trochu ten krém, těžko určit konzistenci :nevim: Jsem v 27. tt a už 5 týdnů ležím kvůli tvrdnutí břicha, z toho jsem 2 týdny ležela v nemocnici, a beru Mg 2-2-2. Ještě mě napadla taková hloupost, ráno jsem měla záchvat kašle, protože mi zaskočil čaj, tak jestli se takto něco mohlo uvolnit… :roll: Bolesti nemám a pohyby cítím normálně. Omlouvám se, ale čekám první, tak nevím co a jak… Děkuji.

Reakce:
Avele
Závislačka 2783 příspěvků 22.12.17 17:39

@caramba A nemohlo se spíše stát, že díky té kvasinkové infekci máš podrážděnou sliznici a ta praskla a z toho ta kapka krve? Vůbec to nemusí být zevnitř bych řekla. A nebo ti mohl prasknout jen nějaké slabounká cévka. :nevim:

caramba
Stálice 84 příspěvků 22.12.17 18:08

@Avele snad ano, byla to spíš sraženinka cca 2 mm v průměru. :nevim:

Avele
Závislačka 2783 příspěvků 22.12.17 18:12

@caramba To bude jen nějaká cévka, kdybys krvácela víc tak určitě do nemocnice, ale pokud je to jen takhle malinko tak si myslím, že by s tebou stejně nic nedělali.

caramba
Stálice 84 příspěvků 22.12.17 18:19

@Avele děkuju moc 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 19:22

Ja pri kvasinkove infekci spinila. Bylo to na začátku. Test, pak spineni, mazala jsem k dr. Ta vzala ster, nasadila dva leky utrogestan a asc… (nevim jak dal, volne prodejne) ve vysledku byla kvasinka, rikala ze kvuli tomu bude to spineni, mela jsem koupit canesten, jednu tabletu na zavedeni, vecer jsem zavedla a od druheho dne odpoledne jsem mela od spineni klid!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >