27tt občasné pohyby jakoby se dítě klepalo

Anonymní
6.8.19 16:20

27tt občasné pohyby jakoby se dítě klepalo.

Ahojky holky,
Chtěla jsem se Vás zeptat zda mate některá zkušenost s trochu zvláštními pohyby miminka.

Jsem 27tt a zhruba dva týdny jsem vypozorovala, ze se mi někdy cca 4-5× denně stane ze se malá tam jakoby klepe. Je to takové rychle tukani v brisku ale opravdu rychle jak když se tresete třeba.
Mate někdo taky takovou zkušenost?

Nebo mám mít strach?
Dle kontrol je vše ok.

Děkuji všem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6.8.19 16:23

Pravděpodobně škytavka, neškodná záležitost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3140
6.8.19 16:36

Minuly tyden jsem resila to same… Skytavka to ale u me urcite neni, tu dokazu rozeznat. Na kontrole bylo vse v poradku, takze jsem se rozhodla to neresit. Je to nekdy neprijemne, ale ted ve 30tt mi prijde, ze ta klepavka ke mene casta. Asi ma mimco mene prostoru delat blbinky :D takze verim, ze to nic patologickeho snad neni :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.19 16:41
@hipisek84 píše:
Minuly tyden jsem resila to same… Skytavka to ale u me urcite neni, tu dokazu rozeznat. Na kontrole bylo vse v poradku, takze jsem se rozhodla to neresit. Je to nekdy neprijemne, ale ted ve 30tt mi prijde, ze ta klepavka ke mene casta. Asi ma mimco mene prostoru delat blbinky :D takze verim, ze to nic patologickeho snad neni

No snad taky si říkám ze ne. Je to takové jako rychle určitě dvakrát rychlejší než je napr tep dospělého.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.19 16:44

@hipisek84

Taky doufám. Je to opravdu rychle. Dvakrát tak rychle než napr tep u dospělého.

• Citovat
  • Nahlásit
160
6.8.19 16:47

Taky jsem zaznamenala podobné pohyby miminka, aktuálně jsem 30tt. Hodně se tam třese a mele, že si kolikrát říkám, co tam tak může provádět :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
6.8.19 16:48

Jsem 28tt a zrovna včera jsem to řešila také…ale řekla jsem si ze tam proste děla nějaké blbinky a řešit to nebudu…kor když nás to má víc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5934
6.8.19 20:07

Taky to cítím, většinou každý den a vim že je dítko v pořádku a vesele si tam škytá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
6.8.19 22:41

Mě to dcera v bříšku dělala taky - a byla to škytavka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
9.8.19 19:27

Taky zo malá dělala, citila jsem to jakoby se opravdu třásla, těžko říci, co to bylo, ale vždy na kontrolách vše v pořádku a teď tu na mě leží zdravé mimco :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama