27tt občasné pohyby jakoby se dítě klepalo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 16:20
27tt občasné pohyby jakoby se dítě klepalo.

Ahojky holky,
Chtěla jsem se Vás zeptat zda mate některá zkušenost s trochu zvláštními pohyby miminka.

Jsem 27tt a zhruba dva týdny jsem vypozorovala, ze se mi někdy cca 4-5× denně stane ze se malá tam jakoby klepe. Je to takové rychle tukani v brisku ale opravdu rychle jak když se tresete třeba.
Mate někdo taky takovou zkušenost?

Nebo mám mít strach?
Dle kontrol je vše ok.

Děkuji všem

Reakce:
Modrásek modrý
Stálice 64 příspěvků 06.08.19 16:23

Pravděpodobně škytavka, neškodná záležitost…

hipisek84
Závislačka 3049 příspěvků 1 inzerát 06.08.19 16:36

Minuly tyden jsem resila to same… Skytavka to ale u me urcite neni, tu dokazu rozeznat. Na kontrole bylo vse v poradku, takze jsem se rozhodla to neresit. Je to nekdy neprijemne, ale ted ve 30tt mi prijde, ze ta klepavka ke mene casta. Asi ma mimco mene prostoru delat blbinky :D takze verim, ze to nic patologickeho snad neni :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 16:41
@hipisek84 píše:
Minuly tyden jsem resila to same… Skytavka to ale u me urcite neni, tu dokazu rozeznat. Na kontrole bylo vse v poradku, takze jsem se rozhodla to neresit. Je to nekdy neprijemne, ale ted ve 30tt mi prijde, ze ta klepavka ke mene casta. Asi ma mimco mene prostoru delat blbinky :D takze verim, ze to nic patologickeho snad neni

No snad taky si říkám ze ne. Je to takové jako rychle určitě dvakrát rychlejší než je napr tep dospělého.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 16:44

@hipisek84

Taky doufám. Je to opravdu rychle. Dvakrát tak rychle než napr tep u dospělého.

renorejnz
Kecalka 103 příspěvků 06.08.19 16:47

Taky jsem zaznamenala podobné pohyby miminka, aktuálně jsem 30tt. Hodně se tam třese a mele, že si kolikrát říkám, co tam tak může provádět :)

Mooomaaa
Kecalka 353 příspěvků 06.08.19 16:48

Jsem 28tt a zrovna včera jsem to řešila také…ale řekla jsem si ze tam proste děla nějaké blbinky a řešit to nebudu…kor když nás to má víc :lol:

Michaela02993
Závislačka 4494 příspěvků 06.08.19 20:07

Taky to cítím, většinou každý den a vim že je dítko v pořádku a vesele si tam škytá :D

MarketaC4
Kecalka 214 příspěvků 06.08.19 22:41

Mě to dcera v bříšku dělala taky - a byla to škytavka

CoComela
Kecalka 217 příspěvků 09.08.19 19:27

Taky zo malá dělala, citila jsem to jakoby se opravdu třásla, těžko říci, co to bylo, ale vždy na kontrolách vše v pořádku a teď tu na mě leží zdravé mimco :)

Váš příspěvek
Reklama