27tt. píchání na pravé straně v podbřišku v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucyanglie
Povídálka 22 příspěvků 09.12.18 13:56
27tt. Pichani na prave strane v podbřišku v těhotenství

Ahoj všichni, normálně by sem se určitě zeptala doktorky ale jsme bohužel na dovolené. Už 2 dny mě vždy píchne na prave strane v podbřišku (hodně dole) a jsem ve 27tt. Je úplně jedno co dělám dokonce i ráno než vstanu tak mě tam píchne. Je to jak kdyby mi tam někdo pichal jehlou. Bolest není strašná ale spíš by mě zajímalo jestli někdo něco podobné měl a radši zajít k doktorovi í v zahraničí. A ještě dodám že mám nízko uloženou placentu Děkuju 8) :jazyk:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 27. týden těhotenství?

Reakce:
malone.v
Kecalka 370 příspěvků 09.12.18 14:14

Mě takhle píchá v 16. týdnu, ale nikam jsem s tím nešla, je to jen občas. Pamatuji si, že při prvním těhotenství mě píchalo také. Spíš bych být tebou zkusila alespoň doktorce zavolat a zeptat se.

lucyanglie
Povídálka 22 příspěvků 09.12.18 14:21

@malone.v mě právě v prvním tehu nic. ???? a dekuju

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 09.12.18 14:36

@lucyanglie není zač :-) já prožívám to druhé těhotenství mnohem hůř než to první, pořád mě někde něco bolí, je mi blbě a usínám i ve stoje :-D. už jsem to četla tady na emiminu několikrát, že holky píchá v podbřišku, tak si myslím, že to nebude nic neobvyklého. ale tak pro jistotu je vždy nejlepší zavolat doktorce aby se člověk trochu uklidnil :-)

Kejmienka
Povídálka 21 příspěvků 09.12.18 15:56

Já to měla taky i známé to měli, je to natahování vazů, na kterých drží deloha :lol: .Můžeš se zeptat lékaře, řekne ti to samé :lol:

Kristynka22
Kecalka 319 příspěvků 09.12.18 17:06

Mě tam píchá taky, a mnohem víc, kolikrát to musím i rozdýchat jak je to silná bolest a vše je v pohodě :D :palec:

Petula306
Kecalka 106 příspěvků 09.12.18 19:21

Já jsem též 27tt a můžu říct, že mě bolí, píchá, tahá a nevím co ještě. Kolikrát mě bodne v břiše, že se musím zohnout. Ale na druhou stranu makám v práci a teď před Vánoci i doma, takže moc odpočinku není. Myslím, že všechno co cítím k tomu patří ;) pomáhá mi horká vana (nevěřím tomu, že by teď nějak vadila). Jo a záda ještě bolí jako ďas.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >