28 DC z 32 hcg 1,2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jeanine33
Kecalka 108 příspěvků 30.08.19 12:10
28 DC z 32 hcg 1,2

Ahoj. Včera 28. den cyklu z 32-33 jsem byla na krvi jako samoplatce, protože mam bolesti spodku. Takové simrani, tahání, tlaky, jako slabší ms… a protože jsem půl roku po potratu a jedu teď pryč, chtela jsem vědět jestli třeba něco… nevim, kdy byla ovulace, tenhle měsíc jsem nesledovala, ale dle bolesti, které znám díky teplotě z minulých cyklu, to bylo 16 DC cca. Na krvi mi vyšlo 1,2 hcg. Vím, ze normalne mam max 0,1.chci se jen zeptat, zda tady někdo nemám nějaké podobně zkušenosti, ze bych ještě byla těhotna, když 28 DC z 32 denních cyklu bylo hcg vlastně negativní… asi ne ze? :lol: mam z toho trochu depku, tak jestli si dnes muzu třeba dat sklenku vina na “bolest” ????????

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12227 příspěvků 30.08.19 12:15

Sklenku vína si dej, to se nic nestane ani kdybys těhotná byla. Ale hodnota 1,2 je negativní.

Jeanine33
Kecalka 108 příspěvků 30.08.19 12:19
@Kriss Tina píše:
Sklenku vína si dej, to se nic nestane ani kdybys těhotná byla. Ale hodnota 1,2 je negativní.

Ze jo! :mrgreen: ale spis si myslim, ze ne. Vím, ze uhnizdit se to mohlo až dnes protože ovulace mohla byt pozdeji a včera to mohlo byt až 10-11 dpo, ale spis ne. Teď jen zjistit tu bolest podbrisku, když jsem před 2 týdny byla na gynde preventivce

Kriss Tina
Extra třída :D 12227 příspěvků 30.08.19 12:21

Tak bolest podbřišku může znamenat i příchod ms, pokud to máš do par dnu dostat :nevim: 10-11 dpo už kolikrát vyjdou i pozitivní testy z moci.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 30.08.19 13:18

Mela jsem tyden po vynechani 32, za tyden uz byla krev jasne negativni.. Dej si vinko, taky jsem si tenkrat dala, hodne sil v pokracovani :kytka:

mroe
Neúnavná pisatelka 16258 příspěvků 30.08.19 14:10

HCG 1,2 je negativni a to snad ve všech laboratorich (rozmezi se muze mirne lisit, asi vzhledem k pouzite metode nebo pristroji). Predpokladam, ze tri dny před pravidelne ocekavanou MS uz by byla hladina vyssi a nebyla by negativni. Vino si dej.

Jeanine33
Kecalka 108 příspěvků 30.08.19 14:11

@Kriss Tina to ja vim, ze to muže byt ms. Ale aby mě bolelo takhle břicho a mela jsem tyhle pocity už 7 dni i víc, to neznám. Prsa mě i bolí jinak, mene a celkove je to tenhle měsíc divny a blby. Nebudu se hroutit, uziju si posezeni s kamaradkou a příští cyklus začneme :)

Jeanine33
Kecalka 108 příspěvků 30.08.19 14:36
Bolest po vymoceni

Jenže holky, mě porad nutí chodit curat. Mam tlak v podbrisku, divnej pocit a porad bolí ten podbrisek. Na urologii mi nasla male množství krvi v moci a nic dal se neresi. Prý je to bezne. Sice je pravda, ze to mam od mala často, ale taky
Znám záněty mocaku a tohle to ne. Vždy mě to pálilo a rezalo, ale tohle jen tlaci a jak už vím, ze nejsem v tom, tak se zacinam bat, ze se dějí něco jinyho. Napadlo mě už třeba nějaký zánět, myokard… :( :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama