28. den cyklu - píchánív podbřišku, špinění od 25. cyklu,

27.1.16 14:15

28. den cyklu - píchánív podbřišku, špinění od 25. cyklu,

Zdravím všechny,

chtěla bych se zeptat na váš názor. Dnes jsem ve 28. dnu cyklu a ráno mě dost píchalo v podbříšku. Můj obvyklý cyklus je 26 dní. od 25. dne cyklu mám špinění i když obvykle mívám silnou menzes. Těhotenský test byl ale včera ráno negativní. Někde jsem tu četla, že pozitivní test se může ukázat i později, třeba až v 6. tt. To je na mou nedočkavou povahu moc dlouho. Je tady někdo, komu se stalo něco podobného? Popřípadě, co si myslíte? Jsem v tom, nebo ne?
Děkuji za názory
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3HE
22253
27.1.16 15:06

Řekla bych, že buď ano nebo ne :think:
S tím nic nenaděláš, holt musíš počkat až ti vynechá ms… ještě aspoň pár dní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.16 13:53

MS si dělá co chce...

Ahoj holky,

všechny vás zdravím a přeji hezký den. Schválně, co mi na to napíšete: Několik posledních měsíců jsem měla opravdu výborný cyklus. Týden před očekávanou MS přišla vždy na pár dní jakási „demoverze“, jeden by si myslela - ha, uhnizďování - ale kdepak, v termínu +/- pár dní normální MS :zed: :zed: :zed:. Minulý měsíc normální cyklus, MS přišla bez demoverze tak, jak měla. A teď? No dva týdny před MS špinění! :nevim: S ovulací by to spojitost mít nemělo, byla jsem předevčírem u gyn a ovulaci neidentifikoval. Tak co si o tom mám myslet???

Díky za vaše zkušenosti, doufám, že tu najdu někoho, s kým si budu moci společně zanadávat na svéhlavou MS :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama