Reklama

28. týden těhotenství a opět nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Staworowski
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 1 inzerát 11.01.18 20:07
28tt a opět nevolnosti

Ahoj holky, první tři měsíce mě trápili klasické nevolnosti a šílená únava, pak to přešlo a teď ve 28tt už mám asi 3dny podobné stavy. Žaludek jako na vodě, nechutenství a pořád se mi točí hlava… Navíc v noci nemůžu spát, ikdyz mě nic nebolí tak se neustále budim a ráno se pak zase nemůžu vyhrabat z postele… Má někdo podobnou zkušenost?

Přečtěte si článek: Nevolnost v těhotenství: Co doopravdy zabere?

Reklama

Reakce:

paandatko
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 4 inzeráty 11.01.18 20:35

Ahoj, ja jsem 31tt, zle mi bylo do 24tt, tak jsem si rikala, ze uz se to nevrati a od 30tt uz zase travim rana na zachode.
A v noci uz taky nespim, porad na zachod; nevim jak lezet. Pak zaha. Same radosti :mrgreen:

Lekninka91
Extra třída :D 10260 příspěvků 11.01.18 21:10

Já jsem v posledním trimestru taky dost blila.. žáha mě pálila a šlo mi to nahoru :oops: v noci jsem se budila se zvratkama v puse :lol:

nunik
Ukecaná baba ;) 1335 příspěvků 11.01.18 21:29

Ja zvracela od 7 mesice az do konce…skoncila jsem 2 tydny pred narozenim maleho…peklo :palec:

Relad
Kecalka 106 příspěvků 12.01.18 12:32

Nestrašte mě ženské…já první tři měsíce neskutečně protrpěla a vidina toho, že mi to začne znovu je dost šílená. Jsem teď ve 23tt a mám jen problémy se žáhou, ale to si lupnu Rennie a je to hned pryč, je tedy pravda, že mám takové stavy nechutenství, ale na sílu se snažím do sebe něco nasoukat…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >