28. týden těhotenství a opět nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Staworowski
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 11.01.18 20:07
28tt a opět nevolnosti

Ahoj holky, první tři měsíce mě trápili klasické nevolnosti a šílená únava, pak to přešlo a teď ve 28tt už mám asi 3dny podobné stavy. Žaludek jako na vodě, nechutenství a pořád se mi točí hlava… Navíc v noci nemůžu spát, ikdyz mě nic nebolí tak se neustále budim a ráno se pak zase nemůžu vyhrabat z postele… Má někdo podobnou zkušenost?

Přečtěte si článek: Nevolnost v těhotenství: Co doopravdy zabere?

Reklama

Reakce:

paandatko
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 11.01.18 20:35

Ahoj, ja jsem 31tt, zle mi bylo do 24tt, tak jsem si rikala, ze uz se to nevrati a od 30tt uz zase travim rana na zachode.
A v noci uz taky nespim, porad na zachod; nevim jak lezet. Pak zaha. Same radosti :mrgreen:

Lekninka91
Extra třída :D 10113 příspěvků 11.01.18 21:10

Já jsem v posledním trimestru taky dost blila.. žáha mě pálila a šlo mi to nahoru :oops: v noci jsem se budila se zvratkama v puse :lol:

nunik
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 11.01.18 21:29

Ja zvracela od 7 mesice az do konce…skoncila jsem 2 tydny pred narozenim maleho…peklo :palec:

Relad
Kecalka 106 příspěvků 12.01.18 12:32

Nestrašte mě ženské…já první tři měsíce neskutečně protrpěla a vidina toho, že mi to začne znovu je dost šílená. Jsem teď ve 23tt a mám jen problémy se žáhou, ale to si lupnu Rennie a je to hned pryč, je tedy pravda, že mám takové stavy nechutenství, ale na sílu se snažím do sebe něco nasoukat…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama