28tt pohyby hodně dole

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.5.22 12:41

28tt pohyby hodně dole

Ahoj,

Omlouvám se za hloupý dotaz, ale vyplašená prvorodička 😅 zkušenější určitě poradí uklidní

Mám obavy, zda je vše v pořádku.. na poslední kontrole 26tt mimi v pořádku.. jen prý usanezy už celkem nízko.

No dnes v noci a i teď dopo mě malý hrozně dole tlačí.. mám vevnitř pocit, že tam je něco navíc.. ještě jak se tam mele, tam mám pocit, že každou chvíli musí vylézt. :roll: :potlesk:

Je to normální takový tlak a pocit dole? Jak kdybych si tam prostě dala nějaký míček. :think: Nebo raději zvážit kontrolu? Žádné bolesti nebo tak nepociťuji.. sem tam zabolí podbřišek, když se třeba zvedám nebo ztvrdne břicho, ale to mám už déle.

Děkuji za rady a případně uklidnění

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7246
14.5.22 14:00

Normální to je a především pokud má třeba zadek dole. Me se někdy v 26tt otočila tak konečně přestala kopat do čípku a pro změnu tam nacpala hlavu a smejdi po něm rukama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1373
14.5.22 14:56

Jo, v jednom těhotenství, když byla malá obráceně. Ale s tím tvrdnutím břicha bych na kontrolu šla. To nemá být. Já to sice mívala občas, ale taky to hlídali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
857
14.5.22 15:14

Tvrdnutí břicha je normální a nastupuje většinou mnohem dřív než ve 28tt. Jen to do určitého týdne (30? Nevím) nesmí byt moc často a nemělo by to být extra nepříjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat