Reklama

28. týden těhotenství - pohyby nanajvýš v okolí pupka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 02.04.18 20:44
28tt- pohyby nanajvys v okoli pupka

Ahojte. Som v 28tt a pohyby citim maximalne 2cm nad pupkom…vacsinou si sucha nozicky v okoli pupka alebo citim pohyby dole. Nechapem ako niekto moze citit pohyby v rebrach…ja uz 2 mesiace to citim len takto…je to normalne?
Dakujem Vam :srdce:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 28. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 02.04.18 20:46

Jo, protože dítě je malé.

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 02.04.18 20:48

@pikola tak male uz teda nieje. A uz v 20tt som ich citila v okoli pupka a stale sa to nemeni…tak neviem…fakt…

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 02.04.18 20:52
@Tulipanik píše:
@pikola tak male uz teda nieje. A uz v 20tt som ich citila v okoli pupka a stale sa to nemeni…tak neviem…fakt…

Do žeber mě kopalo až kolem porodu. Když se podáváte třeba sem dítě k žebrům rozhodně nedosahuje http://www.maminkam.cz/…-tehotenstvi

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 2 inzeráty 02.04.18 21:05

@Tulipanik Já jsem 37tt a v zebrech mimco necítím. Navíc mam placentu na přední stěně, takže celkově jsou pohyby opravdu hodně tlumené. Žádné rodeo :)

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 02.04.18 21:05

@pikola dakujem pekne????

mamina2017
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 02.04.18 21:07

Taky záleží jakou má polohu. a v 28tt. je fakt malý. Ani já jsem nezažila, že bych malýho cítila v žebrech :lol: Jak by se tam dostal?? ;)

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 02.04.18 21:12

@mamina2017 ja neviem. Vela dievcat zo skupiny cervnovky 2018 pisu o tom ako ich kopu do rebier a ja to taky nechapem. Vsetko citim pod pupkom hlavne… :nevim:

Jana206
Nadpozemská drbna 26298 příspěvků 02.04.18 21:13

Záleží na poloze a postavení plodu, držení a naléhání. Kopance do žeber taky neznám, v posledním těhotenství jsem cítila pohyby jen v pravo a dole protaceni hlavy na mocaku :mrgreen:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 02.04.18 21:25

Já jsem tedy prcka pod žebry cítila, když se potřeboval protáhnout. Ale bylo to posledních pár týdnů před porodem. Ve 28 týdnu je mimi opravdu ještě dost malé a záleží hlavně na poloze a kde je uložena placenta.

Janli
Kelišová 5398 příspěvků 9 inzerátů 02.04.18 21:50

Důležité je, že cítíš pohyby a ne to, kde je cítíš. Záleží na velikosti miminka, na jeho poloze, postavení placenty, i na tom jak jsi veliká ty. A ty kopance do žeber, fakt není o co stát. Užívej si jemné kopanečky, protože později už to bude nepříjemné. Já mám od obou holčiček zvalchovaný játra. Cesta autem byla utrpení, každých pár kilometrů zastávka, protáhnout se, porovnat mimino a nahnat ho do lepší polohy :mrgreen:.

Kamkam
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 02.04.18 21:52

@Tulipanik mě malá taky nikdy nekopala do žeber. Ani ke konci :)

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.04.18 22:09

U prvni dcerky jsem si nikdy nevsimla ze by kopala vylozene do zeber. A ted druha ta tak v urovni pupku vyjimecne lehounce nad, jsem 32tt a jediny co, ze mam placentu nizko nasedajici, je uz otocena hlavickou dolu a uz nekolik tydnu stale kope na stejne misto ne vys. :-)

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 02.04.18 22:10

Dakujem krasne baby :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

petamaj
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 02.04.18 22:23

Jsem 34tt a maly me zacal kopat do zeber pred 14.dny,kdy se pretocil hlavickou dolu. Do te doby jsem ho citila jen okolo pupiku. A musim rict, ze to bylo daleko prijemnejsi, nez ted. Ikdyz jsem rada za kazdy jeho pohyb, kdyz ho citim.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama