28. týden těhotenství - pohyby nanajvýš v okolí pupka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulipanik
Povídálka 18 příspěvků 02.04.18 20:44
28tt- pohyby nanajvys v okoli pupka

Ahojte. Som v 28tt a pohyby citim maximalne 2cm nad pupkom…vacsinou si sucha nozicky v okoli pupka alebo citim pohyby dole. Nechapem ako niekto moze citit pohyby v rebrach…ja uz 2 mesiace to citim len takto…je to normalne?
Dakujem Vam :srdce:

Najdete v encyklopedii: 28. týden těhotenství

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18105 příspěvků 02.04.18 20:46

Jo, protože dítě je malé.

Tulipanik
Povídálka 18 příspěvků 02.04.18 20:48

@pikola tak male uz teda nieje. A uz v 20tt som ich citila v okoli pupka a stale sa to nemeni…tak neviem…fakt…

pikola
Neúnavná pisatelka 18105 příspěvků 02.04.18 20:52
@Tulipanik píše:
@pikola tak male uz teda nieje. A uz v 20tt som ich citila v okoli pupka a stale sa to nemeni…tak neviem…fakt…

Do žeber mě kopalo až kolem porodu. Když se podáváte třeba sem dítě k žebrům rozhodně nedosahuje http://www.maminkam.cz/…-tehotenstvi

Saarka_O
Kecalka 334 příspěvků 02.04.18 21:05

@Tulipanik Já jsem 37tt a v zebrech mimco necítím. Navíc mam placentu na přední stěně, takže celkově jsou pohyby opravdu hodně tlumené. Žádné rodeo :)

Tulipanik
Povídálka 18 příspěvků 02.04.18 21:05

@pikola dakujem pekne????

mamina2017
Kecalka 500 příspěvků 02.04.18 21:07

Taky záleží jakou má polohu. a v 28tt. je fakt malý. Ani já jsem nezažila, že bych malýho cítila v žebrech :lol: Jak by se tam dostal?? ;)

Tulipanik
Povídálka 18 příspěvků 02.04.18 21:12

@mamina2017 ja neviem. Vela dievcat zo skupiny cervnovky 2018 pisu o tom ako ich kopu do rebier a ja to taky nechapem. Vsetko citim pod pupkom hlavne… :nevim:

Jana206
Nadpozemská drbna 25888 příspěvků 02.04.18 21:13

Záleží na poloze a postavení plodu, držení a naléhání. Kopance do žeber taky neznám, v posledním těhotenství jsem cítila pohyby jen v pravo a dole protaceni hlavy na mocaku :mrgreen:

Aduš8
Kecalka 322 příspěvků 02.04.18 21:25

Já jsem tedy prcka pod žebry cítila, když se potřeboval protáhnout. Ale bylo to posledních pár týdnů před porodem. Ve 28 týdnu je mimi opravdu ještě dost malé a záleží hlavně na poloze a kde je uložena placenta.

Janli
Závislačka 3785 příspěvků 7 inzerátů 02.04.18 21:50

Důležité je, že cítíš pohyby a ne to, kde je cítíš. Záleží na velikosti miminka, na jeho poloze, postavení placenty, i na tom jak jsi veliká ty. A ty kopance do žeber, fakt není o co stát. Užívej si jemné kopanečky, protože později už to bude nepříjemné. Já mám od obou holčiček zvalchovaný játra. Cesta autem byla utrpení, každých pár kilometrů zastávka, protáhnout se, porovnat mimino a nahnat ho do lepší polohy :mrgreen:.

Kamkam
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 02.04.18 21:52

@Tulipanik mě malá taky nikdy nekopala do žeber. Ani ke konci :)

Uživatel je onlineBarunkaska
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 02.04.18 22:09

U prvni dcerky jsem si nikdy nevsimla ze by kopala vylozene do zeber. A ted druha ta tak v urovni pupku vyjimecne lehounce nad, jsem 32tt a jediny co, ze mam placentu nizko nasedajici, je uz otocena hlavickou dolu a uz nekolik tydnu stale kope na stejne misto ne vys. :-)

Tulipanik
Povídálka 18 příspěvků 02.04.18 22:10

Dakujem krasne baby :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

petamaj
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 02.04.18 22:23

Jsem 34tt a maly me zacal kopat do zeber pred 14.dny,kdy se pretocil hlavickou dolu. Do te doby jsem ho citila jen okolo pupiku. A musim rict, ze to bylo daleko prijemnejsi, nez ted. Ikdyz jsem rada za kazdy jeho pohyb, kdyz ho citim.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama