29 dní zpožděná menstruace

5
3.2.20 19:26

29 dní zpožděná menstruace

Měla jsem to dostat 5.1. a pořád nic. Mě osobně to nijak nevadí, ale mé rodině ano, zvláštně mé matce, která se mě každý den vyptává, bojí se toho nejhoršího a posílá mě ke gynekologovi, jenže já u něj ještě nikdy nebyla a teď tam rozhodně nechci jít. Celý leden byl obdobím zkoušek a já byla dost vystresovaná, může to tedy být jen ze stresu? Chtěla bych spíše čekat než se menstruace dostaví sama než chodit k doktorovi. Strašně se totiž stydím a nechci dovolit nějakými cizímu chlapovi nebo ženský aby mě vyšetřili. Měla bych zkusit horké koupele a nějaké čaje na vyvolání? Byly jste na tom některá z vás podobně a jak jste to vyřešily?

Příspěvek upraven 03.02.20 v 19:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13909
3.2.20 19:31

Nestydíš se mít sex a vadí ti lékař? Je to prostě lékař, nic víc nic míň.
Z vlastní zkušenosti gynekologove jsou fajn.
Udělej si těhotenský test a ten ukaž matce.
A k lékaři nechodíš ani jednou za rok na pravidelnou prohlídku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
3.2.20 19:33

Podle mě je na místě, navštívit lékaře. Ten tě vyšetřî a pokud nejsi těhu tak ti píchne injekci na spuštění mens.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6389

Pokud jsi měla sex, můžeš být těhotná, kup test a otestuj.
Proč se matka bojí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13909

Gynekolog viděl stovky, tisíce žen, je to práce, bere to jako zubař ústa. Takže klid a objednej se, je třeba chodit jednou ročně na prevenci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5

@jizvíková s nikým jsem ještě nespala, vím že tím pádem tady nepatřím, ale viděla jsem jiné příspěvky a nenapadla mě jiná stránka kde se zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2054
3.2.20 19:34

Samozřejmě že to může být i stresem. Kolik ti je, že nechceš jít k doktoru? Předpokládám, že když se matka boji, jestli nejsi těhotná, že máš sex. Test jsi si dělala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
3.2.20 19:35
Určitě zajdi k lékaři, podle mě tě to stejně jednou čeká, nic na tom není.
@Callia píše:
@jizvíková s nikým jsem ještě nespala, vím že tím pádem tady nepatřím, ale viděla jsem jiné příspěvky a nenapadla mě jiná stránka kde se zeptat.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
3.2.20 19:35

A proc nezkusis gynekolozku? :) Muze to byt nejaky vazny zdravitni problem. Urcite jdi a zkus zenskou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
3.2.20 19:36

@jary1 právě že jsem ještě panna, ptám se tady i když bych asi neměla, protože mě zajímá jestli na tom byli podobně i jiní lidí a tady se to můžu dozvědět. Matka se spíše bojí abych neměla rakovinu nebo tak něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2054
3.2.20 19:36

@Callia tak pokud jsi neměla sex, tak to matce řekni, ať je v klidu. A jindy máš MS pravidelnou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13909
3.2.20 19:38

Tak šup k lékaři a doufej, že nějaký ještě bere a opravdu nepodceňuj prevenci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
3.2.20 19:38

@jary1 to ona ví, jsem strašnej introvert :mrgreen:, většinou ano, jen sem tam se stane že se opozdí o max 3 dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
3.2.20 19:39

Pokud si předtím měla normální pravidelnou menstruaci, tak to může značit, že něco není v pořádku. Může to být i tím stresem, ale bez vyšetření lékařem si jistá být nemůžeš. Beru zpoždění 10-14 dní max při pravidelném cyklu. Pokud je delší a těhotenský test byl negativní, navštívila bych lékaře pro jistotu. Jednou na gynekologii stejně budeš muset jít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2054
3.2.20 19:41

@Callia hele já na tom byla stejně jako ty, když jsem byla mladá. Představa jít na gyndu, byla pro mě hrozná. No ale pak přišel první sex a já šla pro prášky. No měla jsem zavřené oči a zatnuté zuby. Ale pak jsem si našla příjemnou gynekoložku a je to v pohodě. Teď už vím, že u zubaře to bývá horší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama