29. týden těhotenství a otvírání čípku

715
4.5.16 08:39

29. týden a otvírání čípku

Ahoj holky je tu někdo kdo je na tom stejně?
Jsem 29. týden a mám otevřený čípek na prst. Minulý týden jsem byla v nemocnici s tím že byl čípek pro prst a z hrdla nálevka, tak se za 5 dní stáhla a v sobotu mě pustili domů. Včera jsem zjistila že čípek je je pootevřený a trochu mě to pobolívá. Beru magnezko a ležím. Co bude dál?
Mimochodem minulé těhotenství jsem se vůbec neotvírala, přenášela a i přes vyvolávání nakonec rodila SC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.5.16 09:11

Bohužel, tak to je -jednou jso nahoře a jednou dole, já měla taky komplikace u druhého těhu, u dvojčat v pohodě a u dalšího to jsem si užila nervů. prostě maximálně lež, jen na vc, jinak jedeš do nemocnice, prostě raději ležet doma než tam, ale jestli máš mimi tak to bude hodně těžké ležet. držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
4.5.16 09:25

Děkuji za odpověď, dcera už je větší tak můžu ležet.
mám ještě jeden dotaz, kolik tablet magnezka můžu denně brát? nechci jít ležet na infuze… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annapavelkovaml
4.5.16 09:35

@Mia08 mě napsal 6 za den 2×2×2…ale já magnesium nemůžu, takže mě infuze neminou…jinak sem na tom stejně jako ty, zítra jdu na kontrolu tak uvidíme co nového na frontě " čípek" :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2119
4.5.16 09:44

@Mia08 jejda,lezet a nohy nahoru..dobry je na to magnosolv, ale je na recept..pokud zacnes citit „poslicky“ okamzite jedte..drzim palce at je to dobre

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
4.5.16 09:50

Taky beru mg 2-2-2 ale přiznám se že si dám i další 2 navíc, ležím, pohyby cítím dobře ale taky trochu chvilkama cítím mírnou bolest asi čípku, ale nic dramatického. večer jsem zkoušela ležet se zvýšenou pánví, ale chtělo se mi zvracet… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
4.5.16 09:53
@Annapavelkovaml píše:
@Mia08 mě napsal 6 za den 2×2×2…ale já magnesium nemůžu, takže mě infuze neminou…jinak sem na tom stejně jako ty, zítra jdu na kontrolu tak uvidíme co nového na frontě " čípek" :nevim:

a jak dlouho máš pootevřený čípek? já furt doufám, že když budu ležet spraví se to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
4.5.16 10:00

@Mia08 já mám doporučené 3 tablety/den, dříve 5 tablet/den (500mg). Ale raději zavolej gynekologovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annapavelkovaml
4.5.16 10:08

@Mia08 v tomhle těhotenstvi ho mám zatím skoro zaniklý, ale u dcery sem ho měla otevřený od 26 tt a ležela sem jen na kapačkach- nesnášenlivost magnesia…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
715
4.5.16 10:10

Chodím k doktorce a ta je hrozně opatrná se vším hned chce hospitalizaci a s propuštěním se čeká (Hodonín), mluvila jsem s kamarádkou z Brna a ta zas říkala že na obilňáku nic moc neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annapavelkovaml
4.5.16 10:28

@Mia08 mi teď začala odcházet zátka tak sem zvědavá co mi zitra řekne doktor…mam jiného než u dcery tak nejsem vůbec schopna řict jak na to teď bude reagovat…ale ja sem na rizikovem od prvniho dne těhotenství

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
715
4.5.16 10:44

@Annapavelkovaml já jsem taky na rizikovém od začátku, mě teda občas trochu hlenu odejde ale jestli je to zátka to nevím? před hospitalizací minulý týden mi trochu odcházel hlen a při příjmu a jsem měla hrdo ve tvaru nálevky a při propuštění bylo hrdo uzavřené a doktorka mi ukazovala (na ultrazvuku) prostor v hrdle a říkala že je tam hlenová zátka, tak nevím? může se hlenová zátka obnovovat nebo doplňovat? :pocitac: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
4.5.16 10:46

@Annapavelkovaml který jsi týden?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annapavelkovaml
4.5.16 11:25

@Mia08 já myslím že se nemůže obnovit, ale nejsem si jistá…já v pátek končím 28tt

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
715
4.5.16 13:47

@Annapavelkovaml tak to jsme na tom skoro stejně, napiš zítra jak dopadneš na kontrole.
já jdu na kontrolu až v úterý a do té doby budu polehávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat