Reklama

29+2 zmražená pizza a nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Stálice 82 příspěvků 1 inzerát 25.04.18 21:34
29+2 zmrazena pizza a nevolnost

Ahoj holky, z důvodu stěhování nemám čas na vaření, tak sem se dneska odbila nějakou smetanovou pizzou z mrazáku. Je mi teď pěkně na zvracení a berou mě křeče jak kdybych se měla po… Nemůže to nějak ublížit mimcu? Nebo se vazne jen z toho podelam :D. Děkuju :roll:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 21:37

Ja jsem asi 3 tydny pred porodem male otravu jidlem… musela jsem zkouset pit, jinak bych musela kvuli dehydrataci do nemocnice, jinak vse ok

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 25.04.18 21:56

Myslim, ze mu to ublizit nemuze, spíš se fakt jen podělás. Zkus ucucavat coca- colu, me hodne pomaha, kdyz je mi zle. Kdyby to do zitřka nepreslo, tak si skoc k dr ať si klidnejši ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama