29tt zkráceny čípek, infarkt na placentě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 18:07
29tt zkráceny čípek , infakrt na placente

Ahoj všem, jsem prvorodicka tak snad mi někdo poradi?..:/ byla jsem u doktora a řekl mi, ze mám zkráceny čípek na 2 Cm.. klidový režim s tím, ze musím jen ležet.. termín mám v listopadu… také se zmínil o flekach na placente.. nekourim extra moc teda už nějakou dobu vůbec :/ mám hrozny strach, nechci rodit předčasně :( opravdu musím jen ležet 3 měsíce? A sex se muže? Nebo vana? Prosím o rady děkuji…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 18:08

A ještě bydlím v 5tem patře.. vadí nějak ty schody? Výtah bohužel nemáme..

Bobby
Extra třída :D 14600 příspěvků 02.08.19 18:09

Sex určitě ne při zkráceném čípku…vana by neměla být moc tepla, ale sprcha je lepsi…pokud nechceš rodit dřív poslechni doktora a odpočívej

Kukacka123
Závislačka 4222 příspěvků 02.08.19 18:11

Zeptej se na vse dr, ten ti poradi nejlip. Jinak tepla vana - to bych fakt nevidela teda, kor pokud mas zkraceny cipek. M sex by ti rekl dr. A co se tyce lezeni - zalezi na tobe. Bud budes lezet a bzdes mit pocit, ze delas vse a nebo na to budes kaslat a muze se stat cokoli. Mas na to svedomi? :nevim:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 02.08.19 18:12

Sex ne. U vany nikdy nevis. Zalezi na co jsi zvykla. Lez a zatezuj se co nejmin, do schodu si davej pauzu. Nakup atd ti muze obstarat chlap.

stinga
Echt Kelišová 8999 příspěvků 02.08.19 18:14

Nekouříš extra moc teda???!!! :cert: buď jsi troll, nebo tady máš odpověď

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 18:17

Nekourila* už nekourim nějakou dobu, špatně jsem to napsala… zjistila jsem později, ze jsem v tom :/

Merykara
Kecalka 474 příspěvků 02.08.19 18:26

Ja bych sla s timhle nalezem do nemocnice. Jako na zkraceny cipek se doporucuje zavadet 2-0-2 utrogestan a mit klidovy rezim - sex urcite ne. Ale me by teda hodne desil ten infarkt na placente a chtela bych jeste nazor jineho lekare..Pokud miminko chces tak bych se s timhle nalezem obratila sem: http://www.predcasnyporod.eu/ jsou to odbornici na tyhle stavy a meli by tobe i tvemu lekari doporucit dalsi postup. Hodne stesti :hug:

mau-mau
Závislačka 4334 příspěvků 02.08.19 18:28
@Anonymní píše:
Nekourila* už nekourim nějakou dobu, špatně jsem to napsala… zjistila jsem později, ze jsem v tom :/

V době informovanosti o početí už na základní škole a tehotenskych testů dostupných v každé drogerce nevěřím na později déle než 6.tt :nevim: To nemůže mít vliv na placentu. Jinak bych ležela, sex ne klasická soulož, orál asi jo, ale ne denně a když ležíš, tak 5.patro nehraje roli. Jo a vana ne moc teplá a ne moc dlouho jo, taky jsem si dávala.

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 02.08.19 18:34

Mas v prukazce napsanou cervikometrii? sex ne, vana ne, lezela bych alespon do 30 tydne pak podle nalezu. Utrogestan ti nenasadil?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 18:35

Ano nasadil utrogestan 2× večer a 2× denne magnosolv..

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 02.08.19 18:36

Pardon ted ctu ze jsi 29 a ja prvne cetla
25. no tak bych lezela do dalsi kontroly minimalne a pak uvidis.

stinga
Echt Kelišová 8999 příspěvků 02.08.19 18:42

No tak na to, jak závažný máš nález, tak jsi hrozně neinformovaná, proto můj názor, že jsi troll - ještě to kouření :nevim:
to ti lékař fakt neřekl, že sex, vana a schody do 6. patra fakt ne :nevim:, ležet znamená ležet a jít pouze na wc, vanu bych nedávala vůbec, pouze sprchu
ano a spousta holek leží 3 měsíce, najdi si na internetu, jak vypadá dítě porozené v 29 tt.- jak stažený králíček, určitě může vyrůst ve zdravé dítě, ale také může mít následky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 18:47

@stinga vy píšete jak bych to měla úplně na parku… už nějakou dobu opravdu nekourim a doktor mi toho bohužel moc neřekl… Mám přijít další týden na kontrolu… 5te patro neovlivnim pokud ale není dobre tak nikam krom na kontroly nepůjdu… jinak já Se opravdu bojím, neberu nic na lehkou váhu..

Veerr
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 02.08.19 19:09

Já ležela téměř od začátku těhotenství snad do 7. mesice. Krvácení, vcestna placenta, později časté tvrdnuti. Sex zakázany po celou dobu. I ke konci, kdy už jsem nebyla tolik riziková mi stejne doporučili jen krátkou procházku denně. Já vše dodržela, ani by mě nenapadlo cokoli podcenit, ale o dítě jsme se snažili 3 roky a nepřežila bych snad, kdyby se cokoli stalo. Záleží jak to mas v sobě srovnané, ale to by snad měla být naprostá priorita donosit v pořádku a co nejdéle :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama