2 dny po menstruaci špiním, 3 dny po ovu test pozitivní

Anonymní
8.12.19 11:19

2dny po MS špiním ,3dny po - ovu test pozitivní

Ahoj, chci se jen zeptat. S přítelem se snažíme rok. :roll: Včera defakto den druhý po MS, jsem špinila růžovým výtokem. Dnes ( třetí den po MS) mám hnědý výtok a můj ovulační test je pozitivní jak snad ještě nikdy 8o Vždy jsem zkoušela ovu testy až tak 4-5 dní po MS. A je pravda že treba 3× za celý ten rok se tam ukázali dvě pořádné ll. Myslela jsem, že jsem ty ovu testy špatně načasovala. Je možné aby ovu přišla takto velmi brzo po MS? :pocitac: :zed: cyklus cca 35dní

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

645
8.12.19 11:24

Ne. 2DC s největší pravděpodobností nemůžeš mít ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4994
8.12.19 12:16
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se jen zeptat. S přítelem se snažíme rok. :roll: Včera defakto den druhý po MS, jsem špinila růžovým výtokem. Dnes ( třetí den po MS) mám hnědý výtok a můj ovulační test je pozitivní jak snad ještě nikdy 8o Vždy jsem zkoušela ovu testy až tak 4-5 dní po MS. A je pravda že treba 3× za celý ten rok se tam ukázali dvě pořádné ll. Myslela jsem, že jsem ty ovu testy špatně načasovala. Je možné aby ovu přišla takto velmi brzo po MS? :pocitac: :zed: cyklus cca 35dní

No pokud máš 3 dnypo MS tak to znamená že jsi třeba 10DC. Pokud máš dnes pozitivní ovulační test tak ovulaci může dojít do 48 h po pozitivním testu, takže klidně 12DC můžeš mít ovulaci, to by bylo v pohodě. Jen teda mi do toho nějak nezapadá to špinění.
Nebo to máme chápat tak že MS vůbec nebyla a jen už třetí den spinis a navíc máš pozitivní ovulační test? Pak bych radila zkusit spíš těhotenský test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 12:56

@Eliskaxox nene MS proběhla řádně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1351
8.12.19 13:13

Spineni muze byt i k ovulaci. Jen je divny, ze lutealni faze trva max 16 dni. Tak jestli mas ovu treba 12 den, MS by mela dorazit max 28 den cyklu. No tak uvidis, treba budes mit ted kratsi cyklus. Drzim pesti, at uz nedotazi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 16:52

Udělala jsem si těhotenský test, vyšla mi jedna světlá čárka, tak jsem si udělala ještě jeden a je o trošičku tmavší :dance: tak co myslíte děvčata? Mohu se radovat? :think: i s tím vším zmíněném v diskuzi?

• Nahlásit
  • Citovat
937
8.12.19 17:02

Testy pozitivni jsou. Vypada to na tehotenstvi.
Ted nechci strasit, ale vzhledem k probehle menstruaci a ted spineni, bych byla obezretnejsi vuci moznosti mimodelozniho. Udelala bych ob den dalsi testy jak carka sili a davala pozor na neprimerene jednostranne bolesti v podbrisku.
Ale jak rikam, nechci strasit, to vubec ne. Na tehotenstvi to vypada :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4994
8.12.19 18:41
@Anonymní píše:
Udělala jsem si těhotenský test, vyšla mi jedna světlá čárka, tak jsem si udělala ještě jeden a je o trošičku tmavší :dance: tak co myslíte děvčata? Mohu se radovat? :think: i s tím vším zmíněném v diskuzi?

No jsi těhotná ale vzhledem k tomu špinění a MS bych radila zítra navštívit gynekologa. Ať ti dá pro jistotu něco na udržení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama