2 dny zpoždění, test negativní. Mohu být těhotná?

11
30.6.20 12:09

2Dny spoždění test negativní. Mohu být těhotná?

Ahojky, prosím jen o informaci zda je to možné, mám 2 dny spoždění, sex byl 4× v době ovulace ale test je zatím negativní. Je pořád šance že by se to přece jen povedlo? v podbříšku mě trochu bolí ale jinak nic. :) Děkuji všem za radu a komentáře,
:srdce: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

781
30.6.20 12:14

Možné je vše, zopakovala bych test tak za 2 dny.Pak budeš vědět, na čem jsi. Opravdu to nejde říct. Ja testovala až 5.den zpoždění, abych měla větší jistotu, ať už by byl pozitivní nebo negativní. Už byla krásné vidět 2.čárka, nebylo pochyb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
30.6.20 12:18

@Lucylla1 Děkuji za informaci :) ;) počkám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4368
30.6.20 12:18

Zkus ob den testovat, pokud tam do týdne nic nebude tak spíš nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
781
30.6.20 12:19
@Katka 1987 píše:
@Lucylla1 Děkuji za informaci :) ;) počkám :)

Není zač a držím palce, ať to vyjde :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
30.6.20 12:19

@Lucylla1 :srdce: :srdce: :srdce: děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
8.7.20 07:52

Ahoj! Já jsem dnes 6 den a ani čárka (3 testy) :nevim: víte někdo co s tím nebo co to může být? Je mi teda hrozně zle, jak u předchozího. To bylo ale zamlkle. Tak jestli to teď taky není něco špatně, doktorka má dovču a zase akutní případ to asi není. Ikdyz pro mě teda jo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
8.7.20 13:06

Ahoj všem. Potřebovala bych prosím poradit. Poslední týden v květnu jsem měla pohlavní styk bez ochrany.3.6 jsem dostala v termínu menstruaci. Nyní jsem měla menstruaci dostat 30.6,ale stále nic.Dnes je to tedy přes týden zpoždění. Dělala jsem si 2 testy tento týden a minulý týden taky dva, ale všechny byly negativní a ani nepociťuji žádné příznaky. Mohu být těhotna? Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 15:55

Ahojky. Mám dotaz. S přítelem jsme měli 24.6. styk jsme si oba dva jistí, že mu to ulítlo. Včera jsem měla dostat MS a stále nic. Kdy je nejlepší udělat těhu test? Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
11
8.7.20 16:09

@Noelinka muzes, i nemusis zkus za dva dny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.20 16:55

@Katka 1987 dobře :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
8.7.20 18:44

@Noelinka pravděpodobě nejsi těhotná. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
8.7.20 18:46
@Anonymní píše:
Ahojky. Mám dotaz. S přítelem jsme měli 24.6. styk jsme si oba dva jistí, že mu to ulítlo. Včera jsem měla dostat MS a stále nic. Kdy je nejlepší udělat těhu test? Děkuji moc.

Můžeš klidně zítra :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama