2.ivf - věk 35+

Několik neúspěšných IVF a nikdy nic k mrazení.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.19 07:16
2.ivf - věk 35+

Ahoj holky. Je mi 35 let. O dítě se snažíme cca 3 roky. Všechny možné testy máme. Chybí jen velká genetika, tak bude v prosinci. Jinak základní máme. Problém nenalezen. Snad jen moje amh je 1,72. V době kdy jsme se začali snažit ale bylo 2,32. Pokles na nižší hodnotu je za rok. Jinak vše ok. Ovulace je. Sliznice prý pekna.

Mam za sebou druhé IVF. První z 11 foliklu jen 5 vajíček. Oplodnilo se 3 ICSI a do pátého dne kultivace přežila jedna blastocysta AA kvality - neuchytila se. K mrazení nic. Doufala jsem, že druhé bude lepší. Jenze foliklu bylo 7 a vajíček 4. K oplodnění jen jedno, které zavedli 3.den. Opět nic do mrazáku. Mám strach, že za chvíli vyplacam všechny pokusy, a kdyz budu mít vždy jen jeden pokus tak jsou to vlastně jen 4 ETy a to je hrozně málo. Jsem z toho zoufalá. Celý ten proces a pak jedno embryo. Je tu někdo takový v mém věku se stejným problémem? Mám vubec šanci s tím v amh otěhotnět přirozeně? Manželovi je 33 a spermiogram má ok.

Jsem zoufalá a potřebuji povzbudit. Hrozně těžce to nesu psychicky. Mám strach, že nebudu mít děti, což si neumím představit. Ty hormony mi nedělají dobře, hlavně na psychiku. :,( :,( :,(

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny