2m miminko nechce ležet na zádech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15
27.10.21 13:11

2m miminko nechce ležet na zádech

Ahoj, malé budou 2 měsíce a nechce lezet na zádech (na podložce, postýlka, přebalovák a kočárek jsou ok). Vydrží tam 10 minut koukat na hračky a začne poplakávat a pak brečet. Má reflux, ale nepřijde mi to jako pláč od bolesti, spíše jakoby ji to nebavilo :). Naopak na bříšku je ráda. Máte někdo tušení, čím by to mohlo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
929
27.10.21 13:21

Odpověděla sis - nebaví ji to. Na zájem o hračky má čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
27.10.21 13:25

Moje mimi je na brichu furt od narozeni. Vubec neres. Kdyz se naucilo past kone, tak malokdy lezelo na zadech. Uz mi to prislo divne, a pediatr rekl, ze je to vlastne super, ze si zpevnuje pater. Takze ja taky mela mimi porad na brisku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.10.21 14:58

Díky. ona je dost velká a těžká, takže s ni asi nezachazim vzdycky podle manuálu, nevydrzim ji mit v klubíčku 20 min po kojení atd…tak jsem si říkala, jestli jsem ji neudělala něco se zádama :nevim:. Dost se i šije, potřebuje vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
28.10.21 11:24

Moje mimi nechtělo být v klubíčku, to by se z toho vykrútilo. Navíc i miminko můžou bolet záda nebo spíš i miminku jsou příjemné určité polohy. Proto mu v tomto nechtej trošku volnosti, at si lehne podle sebe :) Moje mimčo sice nespalo na bříšku, ale od porodnice jsem ho nechávala spát na levém nebo pravém boku, protože přes den leželo na zádech, nebo jsme cvičili pasení koníčků. A jak se naučilo přetáčet, jak furt bylo na bříšku, a když píšu furt, tak mnohdy i při kojení (nejvíc jsme kojili v leže). :mrgreen: Ale taky byly dny, kdy se přetočilo na záda a šlo vidět, že potřebuje spočnout, nebo dokonce při dlouhém sezení ve vajíčku se potřebovalo natáhnout na rovné, přetočit na bříško, protože to bylo na ty záda moc. Prostě miminko je taky člověk, sice neschopný se polohovat, ale taky potřebuje najít pohodlnou polohu, narovnat záda, protáhnout se, atd. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat