2mesicni mimi a vypije jen 80ml mleka(UM)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 14.07.09 22:36
2mesicni mimi a vypije jen 80ml mleka(UM)

ma dvoumesicni dcerka vypije jen osmdesatku z flasky…pritom ma pit uz 120 az pomalu 150…je to v poradku?vim ze tabulky jsou jen orientacni ale pripada mi to fakt hodne malo ona takhle pije v podstate od zacatku (14.dne),porad kolem te 80,vyjimecne 90,100

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Škurana
Závislačka 4858 příspěvků 14.07.09 22:43

Ahoj,malý mi pije pořád jen 150ml a to už hodně dlouho (ještě neměl příkrmy samozřejmě) a víc nechce.Stačí mu to a dr. řekla,že je to v pořádku.Něk­dy,opravdu jen vyjímečně vypije ráno 180ml.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 14.07.09 22:44

Ahoj, já myslím, že je to v pořádku. Dvojčátka mi pila první tři měsíce taky kolem té 60- 100 ml. Pokud ji to stačí, přibývá a nepláče, tak bych ji nechala. Kolikrát za den kojíš (krmíš)?

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 14.07.09 22:45

krmim tak asi 6-7× za den i noc(24hod)

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.09 22:52

Co dáváš za UM?Nedáváš nějaké to silnější že má pak pocit že jí to stačí?
Myslím že pokud na váze neubejvá tak je to v pořádku.

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 14.07.09 22:54

na vaze neubyva,spis naopak.krasne pribyva.davam hipp coz je opravdu hustejsi nez jina mleka ale i kdyz jsem predtim davala jine(sunar,bebu) pila taktez tak malo

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 14.07.09 22:58

Pokud příbýva, tak je to OK. Počet krmení také splnuje. Ona si řekne, až bude chtít víc :wink: . Drží jen štíhlou linii :wink:

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 14.07.09 23:00

kykousku je to pravda ze narozdil od me prvni dcery ktera byla uz ve druhem mesici vic papulatejsi a obalenejsi tak tato je stihlounka :) ta prvni mi totiz vypila zas vzdy vic nez mela… :)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 14.07.09 23:09

Taky mám ted malého nenasytu. Ten už v porodnici pil 100 ml a od 3 měsícu je na te 200ml. A je o hodně macatější. Koukám, že opravdu každé dítko je jiné. Dvojčatka mám hubenoury. Samá ruka samá noha a ted klučíka mám krásně kulatoučkého :lol:

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 14.07.09 23:14

no zajimave jak ty mimca jsou nevyzpitatelne…ze nejakemu staci malo jine musi mit hodne..ale treba dnes mi vypila dvakrat za den jen 50 a uz po dvou hodinach chtela zas

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 14.07.09 23:18

A neusne ti malá hned při krmení?

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 14.07.09 23:25

ano usne ale kdyz vytahnu flasku tak do dvou vterin otevre oko :D ale v noci to ji nakrmim dam na bok a spinka…a zaspi temer hned

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 14.07.09 23:32

Ono po dvou hodinách je to ještě dobrý. Mimča si řeknou. Zase lepší, než aby se přepapali a bolelo je bříško nebo to vyblindili. Dvojčata mi jedla přes den po 3 hodinách, ale jak byla noc, tak najednou bum a každý dvě hodiny se hlásili :roll:

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 15.07.09 02:43

Malý taky nepije tabulkově a prospívá velmi dobře. Jen když měl spurt mezi 1. a 5. týdnem, tak pil jak 3měsíční, ale od té doby už ne a vypije si, kolik potřebuje. Mudra říká, že je to v pořádku, každé mimčo je jiné. Co už má malý příkrm, tak už to tak neřeším a jen mám kontrolovat, aby vypil min. 500 ml kvůli vápníku. Ale přiznám se, nervovalo mě to u obou dětí :wink:

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 15.07.09 11:00

Kdybys kojila, taky nepoznas, kolik vypije.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >