2měsíční miminko se nesměje

2394
29.1.17 21:52

2.měsíční miminko se nesměje

Dobrý den je tu někdo komu sae ve 2měsících miminko nesmálo? Já se začínám stresovat.. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1056
29.1.17 21:54

Ahoj, dnes má naše Adélka ukončeny druhý měsíc a směje se opravdu málo. A začala minulý týden.. Je to těžké ji rozesmát je spíš vážná. Podle mě to ještě přijde nestresovala bych se. Ani žádný náznak úsměvu jo?
Mě zase trochu stresuje, že se nesnaží sahat na věci na hrazdičce a taky si neprohlizi ruce jen je cuca..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7426
29.1.17 22:01
@Paikea píše:
Dobrý den je tu někdo komu sae ve 2měsících miminko nesmálo? Já se začínám stresovat.. děkuji

Proč si nepřidělat starosti…že…Vždyť vše může přijít spontánně i později.
http://www.maminkov.cz/…i-usmev.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
29.1.17 22:02

Klid mamky, mimco ve 2m je rado ze zvladne neco trochu zaostrit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2394
29.1.17 22:06

Já vím jenže já mám doma dvojčátka která nejsou úplně zdravá tak prostě panikařím :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14041
29.1.17 22:08

Leonka bude mit v utery 10 tydnu a obcas se usmeje, ale mam neodbytny pocit, ze to je pouze reakce na reflux. Podezrele casto se usmiva, kdyz ji trapi brisko. Jinak je takova vazna.

Manzel tvrdi, ze to neni jenom pri zazivacich potizich a fakt je, ze na nej se obcas usmeje, kdyz s ni dela blbiny. Na mne se nesmeje defacto vubec… jsem z toho hodne smutna, nerozumim tomu. :( Jinak to je hodne pohodove dite, ktere pres zazivaci potize relativne malo place.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
R2
3655
29.1.17 22:13

@Paikea je ty máš taky třetátko gratuluji :potlesk: Jinak myslím, že ve dvou měsících je to fakt normální, že se ještě nesměje, dej tomu ještě čas :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
29.1.17 22:14

Jo, moje dcera. Pamatuju si to velmi dobře, protože jsme byly tehdy v nemocnici se zápalem plic a některé ze sester se zdálo, že se nesměje a že se údajně nějak zahlídává. Následovalo neurologické vyšetření, kdy mi doktorka říkala, že je fakt divné, že se neusmívá. Byla jsem úplně vyřízená, brečela jsem. Výsledek? Nyní šestiletá, velmi inteligentní, aktivní, bezvadná holka.

Jo a ještě PS: Máš krásný nick. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14041
29.1.17 22:16
@Maddlen píše:
Jo, moje dcera. Pamatuju si to velmi dobře, protože jsme byly tehdy v nemocnici se zápalem plic a některé ze sester se zdálo, že se nesměje a že se údajně nějak zahlídává. Následovalo neurologické vyšetření, kdy mi doktorka říkala, že je fakt divné, že se neusmívá. Byla jsem úplně vyřízená, brečela jsem. Výsledek? Nyní šestiletá, velmi inteligentní, aktivní, bezvadná holka.Jo a ještě PS: Máš krásný nick. :-)

Co mas presne na mysli tim zahlidavanim se`?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2394
29.1.17 22:18

@R2 ahoj jj máme klučíka Floriána:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2394
29.1.17 22:19

@Maddlen děkuji.. já doufám že vše bude v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12647
29.1.17 22:19

Asi se nestalo nic vtipného :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
R2
3655
29.1.17 22:20

@Paikea taky to máte jako my, holky a kluka :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2394
29.1.17 22:22

@R2 jj povedlo se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
429
29.1.17 22:28

@Paikea A nejsou ta dvojčata nedonošená? Pak bych s klidem u všech těchto činností počítala korigovaný věk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama