Reklama

2měsíční miminko se nesměje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paikea
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 29.01.17 21:52
2.měsíční miminko se nesměje

Dobrý den je tu někdo komu sae ve 2měsících miminko nesmálo? Já se začínám stresovat.. děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Deneriss
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 29.01.17 21:54

Ahoj, dnes má naše Adélka ukončeny druhý měsíc a směje se opravdu málo. A začala minulý týden.. Je to těžké ji rozesmát je spíš vážná. Podle mě to ještě přijde nestresovala bych se. Ani žádný náznak úsměvu jo?
Mě zase trochu stresuje, že se nesnaží sahat na věci na hrazdičce a taky si neprohlizi ruce jen je cuca..

pannda
Kelišová 6473 příspěvků 31 inzerátů 29.01.17 22:01
@Paikea píše:
Dobrý den je tu někdo komu sae ve 2měsících miminko nesmálo? Já se začínám stresovat.. děkuji

Proč si nepřidělat starosti…že…Vždyť vše může přijít spontánně i později.
 http://www.maminkov.cz/…i-usmev.html

hanusha.a
Kecalka 145 příspěvků 29.01.17 22:02

Klid mamky, mimco ve 2m je rado ze zvladne neco trochu zaostrit…

Paikea
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 29.01.17 22:06

Já vím jenže já mám doma dvojčátka která nejsou úplně zdravá tak prostě panikařím :(

warita
Kelišová 7467 příspěvků 29.01.17 22:08

Leonka bude mit v utery 10 tydnu a obcas se usmeje, ale mam neodbytny pocit, ze to je pouze reakce na reflux. Podezrele casto se usmiva, kdyz ji trapi brisko. Jinak je takova vazna.

Manzel tvrdi, ze to neni jenom pri zazivacich potizich a fakt je, ze na nej se obcas usmeje, kdyz s ni dela blbiny. Na mne se nesmeje defacto vubec… jsem z toho hodne smutna, nerozumim tomu. :( Jinak to je hodne pohodove dite, ktere pres zazivaci potize relativne malo place.

R2
Závislačka 3587 příspěvků 29.01.17 22:13

@Paikea je ty máš taky třetátko gratuluji :potlesk: Jinak myslím, že ve dvou měsících je to fakt normální, že se ještě nesměje, dej tomu ještě čas :hug:

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 29.01.17 22:14

Jo, moje dcera. Pamatuju si to velmi dobře, protože jsme byly tehdy v nemocnici se zápalem plic a některé ze sester se zdálo, že se nesměje a že se údajně nějak zahlídává. Následovalo neurologické vyšetření, kdy mi doktorka říkala, že je fakt divné, že se neusmívá. Byla jsem úplně vyřízená, brečela jsem. Výsledek? Nyní šestiletá, velmi inteligentní, aktivní, bezvadná holka.

Jo a ještě PS: Máš krásný nick. :-)

warita
Kelišová 7467 příspěvků 29.01.17 22:16
@Maddlen píše:
Jo, moje dcera. Pamatuju si to velmi dobře, protože jsme byly tehdy v nemocnici se zápalem plic a některé ze sester se zdálo, že se nesměje a že se údajně nějak zahlídává. Následovalo neurologické vyšetření, kdy mi doktorka říkala, že je fakt divné, že se neusmívá. Byla jsem úplně vyřízená, brečela jsem. Výsledek? Nyní šestiletá, velmi inteligentní, aktivní, bezvadná holka.Jo a ještě PS: Máš krásný nick. :-)

Co mas presne na mysli tim zahlidavanim se`?

Paikea
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 29.01.17 22:18

@R2 ahoj jj máme klučíka Floriána:)

Paikea
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 29.01.17 22:19

@Maddlen děkuji.. já doufám že vše bude v pořádku

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 29.01.17 22:19

Asi se nestalo nic vtipného :lol:

R2
Závislačka 3587 příspěvků 29.01.17 22:20

@Paikea taky to máte jako my, holky a kluka :srdce:

Paikea
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 29.01.17 22:22

@R2 jj povedlo se

šerifka
Kecalka 427 příspěvků 29.01.17 22:28

@Paikea A nejsou ta dvojčata nedonošená? Pak bych s klidem u všech těchto činností počítala korigovaný věk.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama