2 měsíční miminko vůbec nespí, co mám dělat?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fuside11
Stálice 80 příspěvků 15.03.18 10:25
2mesicni miminko vubec nespi co mam delat?

Ahoj. Mam 2 mesicniho chlapecka a vubec mi nechce spat. Pres den ani pres noc… Usne a za 10 minut je vzhuru a place… Kdyz ho vemu na ruce je potichu a jak se uklidni a dam ho zpatky tak hned zase place… Nevite cim bych mu mohla pomoct? Jsem uplne nestastna. Na prdiky netrpi… :think: :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

elot
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 15.03.18 10:31

Zkusila jsi ho uspávat v zavinovačce a pak pokládat do takového hnízdečka? Některé děti se budí tim jak se při položení narovnají. A ani venku v kočárku ti nespí. Teď už bude hezky. Já byla pořád s kočárkem venku.

Rive
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 15.03.18 10:32

Chce tebe, mám to samé, po třetím měsíci se to lepší.
Přečti si o čtvrtém trimestru.

Janli
Závislačka 3771 příspěvků 7 inzerátů 15.03.18 10:36

Zkus knihu nejšťastnější miminko v okolí.

iwa83
Kelišová 5254 příspěvků 15.03.18 10:36

U nás se taky zásadně ze začátku spalo jen venku v jedoucím kočárku. naštěstí byla dubnová, tak hold první půl rok spala přes den v kočárku venku. Občas se mi povedlo i odstavit kočárek. Ale jen občas :(
A taky jsme měli miminko co se potřebovalo „dopéct“ i když byla v termínu. Karp na ní fungoval skvěle.

Fuside11
Stálice 80 příspěvků 15.03.18 10:36

V zavinovacce a se „svazanyma“ rukama u telicka. To spi ale je pak hrozne spoceny… Nemuzu ho nechat lezet jen tak… Usne mi treba na hodku v autosedacce a ve fusaku… Hnizdecko mam taky a bez uspechu.. :nevim:

Fuside11
Stálice 80 příspěvků 15.03.18 10:37

My mame nevyhodu ze bydlime v panelaku… V kocarku mi spi krasne.. Jen to pocasi ted..

Fuside11
Stálice 80 příspěvků 15.03.18 10:38

@iwa83 no ja s kocarkem zastavim a hned se kouka a vrti…

Popokatepetla
Závislačka 2705 příspěvků 15.03.18 10:38

Kontaktní děti chtějí mámu…přes den šátek / nosítko a v noci spát s tebou v posteli :)

Fuside11
Stálice 80 příspěvků 15.03.18 10:39

@Popokatepetla ty jo to by jsme se uz vubec nevyspali… Spali jsme tak 1 tyden co jsme prisli z porodnice a byli jsme uplne dolamani… A jeste mam strach ze ho zalehnu..

Fuside11
Stálice 80 příspěvků 15.03.18 10:40

Ted mi usnul v autosedacce a ve fusaku.. Ale chcu ho naucit v postylce…

iwa83
Kelišová 5254 příspěvků 15.03.18 10:40

@Fuside11 jj, taky jsem to tak měla. Ale s počasím to bylo lepší. Hold jsem chodila, chodila - nachozené kilometry denně. Ale aspoň spala a nebrečela. Naštěstí jsem doma neměla jiné dítě které by vyžadovalo pozornost.

vertunka
Závislačka 3707 příspěvků 15.03.18 10:42

Mam doma podobny exemplar. V noci ji pevne zavinu (rve jak tur) vezmu si ji do postele, dam ji prso, u toho usne, vyndam prso a lehnu si na manzelovo pulku (ten je odstehovany do obyvaku :mrgreen: ) a spime 3 hodiny. Jinak uz by mi asi hrablo.

Fuside11
Stálice 80 příspěvků 15.03.18 10:42

@iwa83 to ja nastesti taky nemam dalsi dite.. :D no jelikoz jsme unorovi tak proste nam pocasi nepreje no… Hlavne v tu noc potrebuju aby spal.. Chlap do prace a sousedi takx nejsou nadseni.. :(

lucielorenc
Kecalka 258 příspěvků 10 inzerátů 15.03.18 10:43

Zkusila bych nosítko, nebo šátek a spaní v posteli s vámi ( prcek s námi také spal, nebo přes den jsem si šla s ním lehnout a u mě spal jako zabitý :) )

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama