2 pozitivní a 1 negativní test před MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ellis.07
Nováček 4 příspěvky 408 inzerátů 02.12.08 10:27
2pozitivní a 1negativní test před MS??

Dobrý den, dva dny jsem jak v Jiříkově vidění a nevím si rady. Podobné téma tu bylo, ale přece je jiné. 10let jsem brala HA, v červnu vy:,–(ila a započala snaha o miminko :) První MS musel doktor vyvolat injekcí, pak se začala upravovat od 45dnů až na cyklus 37dnů. Poslední MS 9.11. byla jina než předešlé. Trvala cca 10dnů a byla velmi slabá. Už čtyři dny mě bolí prsa, bradavky hodně citlivé, motá se mi hlava, jsem šíleně náladová,pořád bych spala. Na popud kamarádky jsem si udělala včera odpoledne test BEST2. Objevila se tam druhá čárka, ale velmi slabá. Dnes ráno jsem to opakovala a druhá čárka byla silnější. Na zkoušku jsem ze stejného vzorku moči udělala i Gravitest, ale ten byl negativní. MS dle posledního cyklu trvajícího 37dní mám dostat až cca 15.12. Nevím zda těm dvěma pozitivním testům můžu věřit když Gravitest byl negativní. A navíc mám opravdu před MS. Může být pozitvní test falešný i přes všechny příznaky? Slyšela jsem, že někdy si žena příznaky může sama vyvolat. Jsem z toho zmatená :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 02.12.08 10:46

Ahoj, musím jen podotknout že s testem Best 2, tady moc holek dobrou zkušenost nemá, protože dělá falešné stíny, mnohdy i silnější…

Zkus testnout mamatestem, ten je asi opravdu nejspolehlivější…

Já jsem sama příkladem, několik slabě pozitivních testů, teď naposled dokonce i mamatest a pak přišla MS, takže radím i testovat až po MS, jak to teď budu dělat já, to zklamání pak je hrozné.

Držím pěsti, ať je tam brzy mimi…

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.08 12:10

Přesně jak říká Betty!!!

Určitě zkus testnout Mamatestem, je nejspolehlivější!!!
Co jsem četla tak hoooodně holek mělo falešně pozitivní BEST 2 a pak byly šíleně zklamané!

Já jsem testovala Mamatestem cca 4 dny před MS a už tam byly krásné // - záleží jakou budeš mít hladinu HCG v moči!

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 02.12.08 12:12

já taky patřím mezi ty, které měly Best 2 falešně pozitivní :roll:

Ellis.07
Nováček 4 příspěvky 408 inzerátů 02.12.08 13:01

Po pravdě řečeno jsem něco takového očekávala. Chvíli na to co jsem odeslala tento dotaz, jsem narazila na netu na stránku, ve které se sešlo v diskuzi pár maminek či maminek „čekatelek“ a kritizovali těhotenský test BEST2. Koukám, že nejsem první ani poslední. Rozhodně neházím flintu do žita a dám na vaše rady…koupím mamatest a zkusím po vynechání MS. Jen mi nehrají ty příznaky…bolest prsou, někdy dokonce sekrece z bradavek, bolest v podbřišku, únava, motání hlavy, pořád lítám na záchod.....No uvidíme. Děkuju moc za rady.

ItsGoingToBeOkay
Povídálka 43 příspěvků 02.12.08 13:09

Ahojky,já musím říct že s Best2 mám zkušenost dobrou,jiné testy mi //čárky téměř neukázaly,ale best ano .. a dokonce moc pěkné.Nedávala jsem tomu moc naděje kvůli reakcím a ejhle hcg přes 350 v krvi :) :D !Tak bych hned nezatracovala,pokud bude za týden // silnější a MS se nedostaví,šup na gyndu!

Hodně štěstí

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 02.12.08 13:31

Ellis, příznaky by na těhu určitě vypadaly, tak zkus ještě ten mamatest nebo si skoč rovnou do laborky na krev a bude jasno!! Jinak tu sekreci z prsou může způsobovat i vysoký prolaktin…

Ale držím pěsti, ať tam mimík je!! Dej určo vědět!

Ellis.07
Nováček 4 příspěvky 408 inzerátů 02.12.08 14:21

Už jsem ani nedoufala v pozitivní zprávu. Nezbývá mi, než počkat cca 7-10dní, test opakovat a zkusit i mamatest. Dokud neuslyším potvrzení z pst doktora, tak tomu neuvěřím. Holky moc vám děkuju. Já to snažení brala v pohodě, nedělala jsem si z toho hlavu. Jenže můj přítel žije ve snech, nemluví o ničem jiném než o miminku. S každou příchozí MS je smutný. Teď se kamarádce narodila holčička. Já snad nevidělal chlapa, který by byl z ní tak „hotový“. Před dvěma dny mi psala kamarádka, že je těhotná. Začaly jsme se snažit ve stejnou dobu. Tak jsem z toho taková přepadlá. Moc tlaku okolo mě a já to přestávám zvládat.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 02.12.08 14:27

Ellis , je nás tady na to víc, co se cítí jako ty, známá se teď taky snaží, tak jsem zvědavá, kdy přijde a řekne už a já nic…

Jestli chceš pojď k nám do fóra Začínáme se snažit …tam už nějaké těhu jsou, ale je tam více čekatelek, viz. já…

Tam si tak vzájemně stežujeme ale i radujeme a dodáváme sil na každý měsíc…

Rádi tě tam uvítáme!!

Ellis.07
Nováček 4 příspěvky 408 inzerátů 08.12.08 15:18

Příznaky neustupují, tak nevím nevím. Očima posouvám datum na 16.12. ať už konečně vím na čem jsem. Minulý týden mi kamarádka oznámila, že je těhotná. Snažili se o miminko 2roky. Měla jsem velikánskou radost, že se jim to povedlo. Ale zároveň jsem cítila úzkost. Ale však já se jednou dočkám :lol:
Děkuju za pozvání do fóra Začínáme se sanžit, určitě zaskočím. Jen co se uklidní situace v práci.

Hedulee
Kecalka 329 příspěvků 20.02.14 21:43

Ahojky holky, po týdením zpoždění jsem dostala MS, test před ms slabě pozitivní, dneska jsem si taky dělala test zase slabě pozitivní. MS mám o dost mín než jako vždycky o běžnou MS, myslíte že můžu být těhu i když mám MS? Kdy mám popřípadě zkusit testovat? Až skončí MS? nebo klidně i dříve. Děkuji za rady od zkušenějších

Hedulee
Kecalka 329 příspěvků 20.02.14 21:47

@BettyB. ahojky, po týdením zpoždění jsem dostala MS, test před ms slabě pozitivní, dneska jsem si taky dělala test zase slabě pozitivní. MS mám o dost mín než jako vždycky o běžnou MS, myslíte že můžu být těhu i když mám MS? Kdy mám popřípadě zkusit testovat? Až skončí MS? nebo klidně i dříve. Děkuji za rady od zkušenějších

Četla jsem u tebe něco podobného nahoře, že jsi měla pár slabě pozitivních testu a přišla ti MS, a testovala jsi o po MS?? :)

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 20.02.14 21:48

Testovat a testovat…az tedy ms skonci, stane se ze ms muze dorazit i pri tehu..a pokud pozit i pote, tak gyn

Hedulee
Kecalka 329 příspěvků 20.02.14 21:53

@Andy27 děkuji, snad bude pozitivní o po MS ;) děkuji ;)

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 20.02.14 21:55

Pfuj, pfuj… :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >