Ve 2. trimestru se v noci hodně budím

206
10.10.20 04:38

2.trimestr, taky se tak často v noci budite?

Ahojj holky, taky se tak často v noci budite na toaletu? :lol:, jsem ve 4.měsíci, predtim v pohodě a teď létám tak 10× za noc na malou :), bříško se zvětšuje a asi to tlačí nějak na mocak :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10.10.20 05:26

A bude hur. Jsem ve tretim trim. a dnes budu spat evidentne tri hodiny jen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
10.10.20 05:34
@KonradovaDenisa68 píše:
A bude hur. Jsem ve tretim trim. a dnes budu spat evidentne tri hodiny jen

Já jsem zas myslela, že se to bude lepsit :D, ale zjišťuji čím víc se nafukuji, tím víc bříško bolí apod…přestal jakoby takový ten pocit na zvracení a nechutenství, ale začlo zas tohle :).vím že kdyby se nedělo nic bylo by to špatně. Ale jen tak jsem se chtěla poptat jak to mají ostatní maminy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
10.10.20 05:35

@Mayaa007 Já si upravila pitný režim, za dopoledne vypiju 2l a odpoledne, večer už jen do půl litru. Takže v noci klid, ale budím se i tak, většinou proto, abych se správně „naštelovala“ do jiné polohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
10.10.20 05:39
@Oneilka píše:
@Mayaa007 Já si upravila pitný režim, za dopoledne vypiju 2l a odpoledne, večer už jen do půl litru. Takže v noci klid, ale budím se i tak, většinou proto, abych se správně „naštelovala“ do jiné polohy.

Tak to jo, no mám to blbě nastavené i s tím pitím to je pravda, piji večer protože mám v tu dobu největší žízeň,.Ještě teď když se už i přitápí, tak mám hrozného susaka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
10.10.20 07:06
@Mayaa007 píše:
Já jsem zas myslela, že se to bude lepsit :D, ale zjišťuji čím víc se nafukuji, tím víc bříško bolí apod…přestal jakoby takový ten pocit na zvracení a nechutenství, ale začlo zas tohle :).vím že kdyby se nedělo nic bylo by to špatně. Ale jen tak jsem se chtěla poptat jak to mají ostatní maminy

Ahoj, me se teda nic extra nedeje a v pořádku vše je, tak asi jak u koho. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16722
10.10.20 08:11
@Mayaa007 píše:
Já jsem zas myslela, že se to bude lepsit :D, ale zjišťuji čím víc se nafukuji, tím víc bříško bolí apod…přestal jakoby takový ten pocit na zvracení a nechutenství, ale začlo zas tohle :).vím že kdyby se nedělo nic bylo by to špatně. Ale jen tak jsem se chtěla poptat jak to mají ostatní maminy

Já padnu a spím. Za den toho mám dost. Kolikrát ani na záchod se nevzbudím a běžím ráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7732
10.10.20 08:30
@Mayaa007 píše:
Ahojj holky, taky se tak často v noci budite na toaletu? :lol:, jsem ve 4.měsíci, predtim v pohodě a teď létám tak 10× za noc na malou :), bříško se zvětšuje a asi to tlačí nějak na mocak :oops:

Jsem teď aktuálně v 8. měsíci, na močák se vysloveně nebudím ale spíš záda :) močák mě trápí spíš přes den :)

Holt, jak se dítko hýbe, vrtí s sebou tak si z močáku udělá trampolínu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
10.10.20 09:00
@Skaiqy píše:
Jsem teď aktuálně v 8. měsíci, na močák se vysloveně nebudím ale spíš záda :) močák mě trápí spíš přes den :)Holt, jak se dítko hýbe, vrtí s sebou tak si z močáku udělá trampolínu :lol:

No na ty záda se taky moc netěším, teď mě bolí trochu, ale pomáhalo plavání, což zrusili :?, cvičení jsem začla chodit, ale to asi taky zruší. tak už mi zbývají jen ty každodenní prochazky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
10.10.20 09:01
@P4ja píše:
Já padnu a spím. Za den toho mám dost. Kolikrát ani na záchod se nevzbudím a běžím ráno.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
10.10.20 09:08

@Mayaa007 Já se v noci budím a jsem v 5.měsíci. Na wc jak kdy, někdy jednou, někdy jdu třikrát, asi podle toho jak mi dvojčata na močáku leží :lol: No a někdy mě přepadne hlad v noci, že jdu něco zakousnout. Otáčení na druhý bok je už někdy nepříjemné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7732
10.10.20 09:10
@Mayaa007 píše:
No na ty záda se taky moc netěším, teď mě bolí trochu, ale pomáhalo plavání, což zrusili :?, cvičení jsem začla chodit, ale to asi taky zruší. tak už mi zbývají jen ty každodenní prochazky :D

Naštěstí se dá cvičit i doma ale plavat asi moc ne :mrgreen: jako..pokud cvičíš pravidelně, tak tě záda chytnout vůbec nemusí :) to je aspoň jedno pozitivum..já si záda zhuntovala baletem a teď umírám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
11.10.20 07:14

Taky to resim :)

Ahoj, já se pripojim, jsem ve 14tt a uz skoro od zacatku se budim okolo 2-4 minimálně hodinu a půl pak neusnu. A pak nekdy ještě usnu, ale v 7 zvoní budík, takže smůla. Večer usínám jako miminko, ale takhle ráno už to nejde. Curat neporrebuju, jen prostě nevím, jak si lehnout a spát. Už to začíná být tragické…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7732
11.10.20 10:37
@Mumugirl píše:
Ahoj, já se pripojim, jsem ve 14tt a uz skoro od zacatku se budim okolo 2-4 minimálně hodinu a půl pak neusnu. A pak nekdy ještě usnu, ale v 7 zvoní budík, takže smůla. Večer usínám jako miminko, ale takhle ráno už to nejde. Curat neporrebuju, jen prostě nevím, jak si lehnout a spát. Už to začíná být tragické…

Kojící polštář? Ten mi vytrhl trn z paty aspoň na chvíli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64656
11.10.20 10:41

@Mayaa007 a ses si jista, ze nemas zanet mocaku? Ja tohle mela v tehotenstvi jen ori zanetu, chodila jsem casteji, ale ne 10 x za noc. A jinak se to u me neprojevovalo. Po preleceni v poradku. V 16 tt navic az tak na mocak netlaci dle me.

@Mumugirl mela jsem to podobne a nakonec se to zhorsilo tak, ze jsem 3 mesice pred porodem az do porodu spala jen 3-4 hodiny prerusovane. Telo se pripravovalo na to, co prislo pak po porodu… ale byla jsem vytrenovana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama