3 a půl měsíční miminko má zácpu po UM

53
18.12.19 10:40

3 a půl měsíční miminko má zácpu po UM

Dobrý den, mám 3 a půl měsíčního chlapečka a už týden a půl jsme komplet na UM, celou dobu byl na Bebě a v neděli mi ji odmítal, tak jsem mu dala Sunar Premium. Celá neděle vpohodě a v pondělí měl večer bolení bříška a tuhou stolici. Úterý mi celé dopoledne proplakal a tlačil, koupila jsem tedy opět Bebu, kterou papal, ale stále zácpa a pláč, musela jsem mu pomoct rourkou. Celou noc sebou házel a tlačil. Dneska od rána pláče a opět tlačí a do toho nechce jíst, vypil místo 200ml jen 50ml a víc ani ťuk. Zkoušela jsem rourku, ale nic nevytlačil, sice byla trošku od hovínek, ale dál nic.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18.12.19 11:07

@Iveta-26 je teprve týden na UM, zkus vybrat značku a na té vydržet. Doporučuji takový břichabolový starterpack, nahřívat bříško, cvičit nožičkama, teplé koupele, kde má ponořené i bříško, do každého mléka kapky na prdy, laktobacily, nechat pořádně odkrknout, nosit v nosítku, pokládat na bříško. Co se mléka týká, nemusí sedět, ale je třeba dát maličkému čas, aby si zvykl, je opravdu krátce na UM. To, že děti někdy stávkují s pitím je do jisté míry normální, samozřejme mu nemusí sedět Beba, je řekněme dosti „sytící“, je možnost pak sáhnout po jiném a dívat se hlavně na stravitelnost mléka. Přeji ať je vše v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.12.19 11:15

@Mellounowamanzelka já mám teď objednaný kendamil, dost lidí si ho chválí. Moc děkuji za rady, snad něco pomůže. Kapičky dávám, už od narození má problémy s nadýmáním. Tak snad to bude dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
18.12.19 11:28

Syn měl také zacpu, byl na Hippu, zkusila jsem také po recenzích Kendamil a jsme na něm už rok a je parádní. Od snad třetího krmeni byl bez zácpy jen než najel i na tuhou stravu tak měl po Kendamilu spíše řídkou stolici. Ale lepší než zácpa. U kaši stridame Kendamil a Hami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
18.12.19 11:34

Zkuste Kendamil ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.12.19 11:40

Moc děkuji.. Určitě zkusim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2851
18.12.19 12:13

@Iveta-26 pro dítě není dobré častá změna značky, můžeš mu tím pěkně rozházet zažívání. Tak snad vám už ten Kendamil bude sedět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.12.19 16:44
@Iveta-26 píše:
@Mellounowamanzelka já mám teď objednaný kendamil, dost lidí si ho chválí. Moc děkuji za rady, snad něco pomůže. Kapičky dávám, už od narození má problémy s nadýmáním. Tak snad to bude dobrý

Kendamil je výborný mlíko, jako první byla kojená, druhá ne, kdyby neměla ABKM (Jako že naše druhá je na štěpeným mlíku), jdu do kendamilu, jednou jsem ho měla na zkoušku a chutná jak smetana.
Já hlavně držím palec, ať sedí, protože aby se mu to furt nestřídalo, aby jste byli všichni spoko :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.12.19 16:57

Ja mu to prave nechci moc měnit.. Ale zase, když vidím že se trápí se zácpou, tak mu to změním.. Je mi ho vždycky strašně moc líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat