3 dny horečky. Jít k doktorovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 05.01.17 19:14
3 dny horečky. Jít k doktorovi?

Ahoj holky,
už mám třetí den horečky přes 38. Ráno, v poledne i večer, vůbec to neklesá, drží se to kolem těch 38,2. Jsem zvyklá většinu nemocí vyležet, bylinky, čaj s medem a citronem, vitamíny. Večer vždycky lupnu paralen, jinak nic. V práci jsem si vzala do víkendu dovolenou, ale začínám být nervózní, že se to vůbec nehýbe dolů.
Mám ještě počkat, nebo zajít zítra k MUDr? Já ale ani nejsem schopná tam dojít, jak je mi blbě. Nebo byste počkaly do pondělí?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 05.01.17 19:17
@bigl píše:
Ahoj holky,
už mám třetí den horečky přes 38. Ráno, v poledne i večer, vůbec to neklesá, drží se to kolem těch 38,2. Jsem zvyklá většinu nemocí vyležet, bylinky, čaj s medem a citronem, vitamíny. Večer vždycky lupnu paralen, jinak nic. V práci jsem si vzala do víkendu dovolenou, ale začínám být nervózní, že se to vůbec nehýbe dolů.
Mám ještě počkat, nebo zajít zítra k MUDr? Já ale ani nejsem schopná tam dojít, jak je mi blbě. Nebo byste počkaly do pondělí?

Já bych radši zašla před víkendem :nevim: Chřipková epidemie na spadnutí, tak se není čemu divit.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 05.01.17 19:17

Počkala bych ještě den dva, případně o víkendu na pohotovost. Horečku bych nesrážela, ať si poradí tělo.

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 19:21

Já bych šla může to být angina :think:

Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 05.01.17 19:22
@ka2ka píše:
Já bych šla může to být angina :think:

to mě taky napadlo, ale o bolení v krku nic nepsala :nevim:

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 05.01.17 19:23

@ka2ka A neprojevuje se angína tak, že mě bolí v krku a nemůžu polykat? Já mám jen horečku a rýmu, jinak nic.

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 05.01.17 19:24
@holkaZ píše:
Počkala bych ještě den dva, případně o víkendu na pohotovost. Horečku bych nesrážela, ať si poradí tělo.

Já jsem taky zastánce toho počkat, ale zbytek rodiny mě stresuje, ať prý něco nezanedbám. Můžu něco zanedbat, když budu ležet a potit se?

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 19:25

@Silwinka87 @bigl mělo by bolet v krku, ale zase má horečky to nepasuje ani k normální chřipce

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 05.01.17 19:26

Ja bych nesla, radi ted chripky, byla sem v pondeli s malym tomu dali leky bezne dostupny v lekarne, ted to mam i ja a beru si akorat 2-3 denne paralen a vic to neresim… jinak pediatricka rikala ze je bezny mit horecku 4 dny a pak to de dolu…

alenka84
Neúnavná pisatelka 19041 příspěvků 05.01.17 19:28
@ka2ka píše:
@Silwinka87 @bigl mělo by bolet v krku, ale zase má horečky to nepasuje ani k normální chřipce

Naopak, chřipka je horečkou typická (ta „pravá“ chřipka, ne taková ta běžná viróza, kdy je jen rýma a kašel a obvykle je bez teplot)

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 19:29
@alenka84 píše:
Naopak, chřipka je horečkou typická (ta „pravá“ chřipka, ne taková ta běžná viróza, kdy je jen rýma a kašel a obvykle je bez teplot)

aha :think: no já bych asi šla bála bych se že se to přes víkend zhorší

Bábrdl
Generální žvanilka 21399 příspěvků 05.01.17 19:29
@bigl píše:
Ahoj holky,

Nejspíš máš prostě chřipku :nevim:
I když na tu jsou tvoje horečky vcelku mírné.

K doktorovi bych šla leda, kdyby horečky trvaly dýl než pět dní.

Sany80s
Kelišová 6545 příspěvků 05.01.17 19:32

Já bych šla, lepší mít jistotu, že nepotřebuji antibiotika, než se vláčet o víkendu na pohotovost.

Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 05.01.17 19:35
@alenka84 píše:

Tak tak..

Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 05.01.17 19:36
@ka2ka píše:
aha :think: no já bych asi šla bála bych se že se to přes víkend zhorší

Tak si zajede na pohotovost, kdyby se to zhoršilo. Možná lepší pohotovost, než plná čekárna nemocných lidí u obvoďáka.. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >