3 dny před MS vidím na těhotenském testu ducha

Anonymní
14.12.18 12:48

3 dny před MS vidím na tehu. Testu ducha

Dobrý den, chci se zeptat je možné že 3 dny před očekávanou MS mi visel tehu. Test druhá čárka není ještě úplně viditelná ale já tam vidím slabounce ducha může to být tím že jsem test strčila zpátky do balení? ???????? Snažíme se o miminko 3 měsíce tak jsem z toho taková vyplasena bojím se že se těším úplně zbytečně ????????????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10765
14.12.18 12:50
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat je možné že 3 dny před očekávanou MS mi visel tehu. Test druhá čárka není ještě úplně viditelná ale já tam vidím slabounce ducha může to být tím že jsem test strčila zpátky do balení? ???????? Snažíme se o miminko 3 měsíce tak jsem z toho taková vyplasena bojím se že se těším úplně zbytečně ????????????

Bych řekla že na testech je napsáno testovat až po vynechání ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
14.12.18 12:52

ano je to možné,těhotenství může být starší,já otěhotněla poslední den menstruace a v období očekávané druhé už byl test silně pozitivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.18 12:53
@Anonymní píše:
ukazte fotku,ja delala 2dny pred ms a taky mi vysel :) takze mozne to je :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7537
14.12.18 12:57

Možné to je, stejně tak, jako že to může odejít s MS. Proto se má testovat až po jejím vynechání :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13459
14.12.18 13:08

Já měla dálnici čtyři dny před menzes, ale bylo to tím, že jsem měla posunutou ovulaci. Ano, je klidně možné mít pozitivní test před menzes, ale bohužel to nemusí nic znamenat. Velké množství ranných těhotenství končí s menstruací, protože embryo se nezahnízdí. Proto se má testovat až po vynechání menstruace. Počkej až budeš mít zpoždění menzes a pak testuj znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.18 13:20

Ano je.Ja testovala obe sve deti pred ms.Nedockave

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.12.18 20:52

@LeonkaLenka já ji mám strašně slaboulinkou :)

• Nahlásit
  • Citovat
12863
14.12.18 23:12

Ahoj, mozne to je. :kytka: Tehotna jsi. Ale může to odejít s MS. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13459
14.12.18 23:12

Slaboulinká úplně není, ale s boucháním špuntů opravdu vydrž až budeš mít aspoň týden zpoždění. Testuj v den menzes a uvidíš jestli zesílila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11231
14.12.18 23:40

a?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.18 00:04

@P4ja toho se právě bojím že to odejde s ms :( no uvidíme zda se MS dostaví a nebo ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
15
15.12.18 00:06

ahoj,jasne ze muzes, taky jsem mela 3 dny pred… :D :D :D nekomu ukaze driv,nekomu pozdeji,zalezi,kdy je ovulka.. takze za mne gratulace :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3209
15.12.18 00:39
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat je možné mít 3 dny před očekávanou MS na těhotenském testu viditelného ducha? Znamená to že jsem těhotná? :nevim:

Ono testování před MS se moc nedoporučuje. Já bych o tom mohla vyprávět své. Každopádně držím palce ať se fazolka drží. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10765
15.12.18 01:22

Netestuj před ms a nebudeš případně zklamaná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu