3 dny špinění a časté chození na záchod

Anonymní
18.2.20 11:33

3 dny spineni a časté chození na záchod

Ahoj ženy. Chtěla jem se zeptat, zda se některá z Vás nesetkala s tímto problémem. Pozitivní ovulacni test jsem měla 5.2. Tedy ovulace mohla být tak 6-7.2…(sex byl 2.2. a 3.2)od neděle jsem zacla spinit. Myslela jsem si, ze zacina menstruace. Ale nerozjela se. Spinim porad. Je to tak na intimku. Prsa me neboli. Jen od pondeli chodim casto na zahod. Na Nidaci si. myslim, že je už docela pozdě. Stalo se Vam něco. podobneho? Dekuji za Vaše příspěvky a za Vás čas. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1876
18.2.20 11:49

Čůrat budeš chodit často, až začne růst děloha s plodem, který tlačí na močový měchýř, dřív jsou to sugesce :mrgreen: Počkej do termínu MS. Tady Ti nikdo nic neřekne… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 11:53
@lucije28 píše: Čůrat budeš chodit často, až začne růst děloha s plodem, který tlačí na močový měchýř, dřív jsou to sugesce :mrgreen: Počkej do termínu MS. Tady Ti nikdo nic neřekne… :roll:

Taky si myslím. Ale tak dlouho jsem ještě nečekala, aby se paní menstruace rozjela :D :D vzdy prisla hned. Tak me to prave zaskocilo a chtela.jsem vědět nějaký názor druhých lidi :). Dikes

• Nahlásit
  • Citovat
1387
18.2.20 12:05

Jen čisté počty počítej se mnou - pokud byl pohlavní styk 3.2 a spermie by vydržely 5 dní, což je maximum, pak by k oplodnění došlo cca 8.2 a k nidaci by došlo cca 13-14.2. Ovulaci nepočítám ta je nejistá na dny. Ale uvádíš poslední pohlavní styk 3.2 tak toho se držím.
Takže jestli si začala špinit tuto neděli, což bylo 16.2, tak to nidace být nemohla. I když počítám ten nejzazší den pohlavního styku, který uvádíš a i když počítám maximum co vydrží spermie, tak se nedostaneme teoreticky dál než k tomu datu 13-14.2 - datum nidace.
Takže za mě se určitě nejedná o nidační krvácení. Nicméně pokud by byla nidace toho 13-4.2 už bys mohla mít na testu ducha, pokud bys otěhotněla, takže být Tebou udělám si test a za dva dny znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
18.2.20 12:07

@lucije28 Přesně tak, přijde mi vtipný, jak to ženský hned zařazují do příznaků a to jsou na počátku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 12:11

@Pajik 76 děkuji za podrobné vysvětlení. :) jste moc hodna :srdce:…taky si myslím, že je to menstruace ale nikdy takový pomaly nástup menstruace jsem nezažila. :D Tak mě to zmatlo. Tak proto jsem se raději zeptala tady :)

• Nahlásit
  • Citovat
1387
18.2.20 12:35
@Anonymní píše:
@Pajik 76 děkuji za podrobné vysvětlení. :) jste moc hodna :srdce:…taky si myslím, že je to menstruace ale nikdy takový pomaly nástup menstruace jsem nezažila. :D Tak mě to zmatlo. Tak proto jsem se raději zeptala tady :)

Kup si test a dnes nebo za dva dny bude jasno. Buďto bude pozitivní nebo se dostaví MS… ;). Test bych si udělala, protože těhotná být teoreticky můžeš i když špiníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama