3 dny vynechaná MS, test (víceméně) negativní

84
25.3.16 09:45

4 dny vynechana ms, test (vicemene) negativní

Dobrý den, chci se zeptat, 9.3 a 12.3 probehl nechraneny sex ( donitr ) ale umyslne, ne zadny omyl. MS mela prijit 22.3, a jeste neprisla. Test jsem si delala v den vynechani 22.3 a pak jeste 23.3 a na obou byl dusik ale MIKROSKOPICKY, uplne titerny takze bych to povazovala asi za negativni. Uz 2× se mi to predtim stalo, ze pred ms se mi malilinkej dusik ukazal ale vzdy ms prisla. Samozrejmne vim, ze pred ms se doporucuje netestovat prave proto, ale tedka jsem testovala az prvni den vynechani. Od te doby mam porad,, mokre" kalhotky, ne klasicky vytok ale mokry kalhotky. Pobolivani v podbrisku se strida, jednou boli, jednou vubec ne, jednou zase boli… pred kazdou ms myvam uplne bezne nafouknute bricho jako v 6tem mesici, a ted nic. Mela jsem jen jeden den nfouklejsi, ale za chvili splaskl a mam plochy bricho celou dobu. uz tak 4 dny chodim vic curat. Myslite si nebo mel to nekdo takhle a pak to tehotenstvi bylo nebo ne? Nebo ten test by to uz ukazal? + obcas me poboliva i v krizi. Děkuji za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

961
25.3.16 09:48

Udělej si test třeba za dva dny a pokud bude silnější, tak je to tam :) A nebo zajdi k dr. na krev. Tam ti dají jistotu :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
25.3.16 09:50

Takže to vyloučený není jo? a mohlo by se stat ze test by byl porad negativni a mudr by se normalne tehu ukazalo? jo a ty,,mokry" kalhotky to byva pred ms bezne nebo to muze neco s tim souviset? ( ja to pred ms nemyvam)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
25.3.16 09:53

Mokrý kalhotky, pobolívání může být z nachlazení… ale těhotenství to taky bejt může…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
25.3.16 09:55

Tak nachlazena nejsem a ani od spodku nemuzu byt protoze sem tedka byla tri dny zavrena doma. Jinak sem zapomnela rict ze posledni 3 dny mam bazalni teplotu namerenou kazdej den rano i odpoledne ta 37,2-37,5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
961
25.3.16 09:55

Prostě a jednoduše, pokud máš s někým nechráněný sex, tak těhotenství není vyloučené nikdy.
Jo, HCG se v krvi ukáže už několik málo dní po oplodnění. Někomu se HCG uvolňuje pomaleji, tak třeba proto ten duch.
Zajdi na krev, a do hodiny máš jasno ;) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
25.3.16 09:57

Ja si zajdu maximalne k mudr na gyndu v uterý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
961
25.3.16 09:57

@Penny91
A taky záleží jakou ten test má citlivost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
25.3.16 09:58

@IvePr Ja jsem mela klasickej mamatest

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
961
25.3.16 10:00

@Penny91 :
No, ty prej duchy dělají. A nebo i trochu zvýšený hcg může způsobovat nějaká cysta. Proto třeba to zpoždění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
25.3.16 10:03

@IvePr mamatest je znamej tim ze dela duchy jo? Ja pri prvnim tehu me ukazal dalnici hnedka v den vynechane a bylo to tak :-) uvidime no teda, kdyz to nedojde v utery skocim si k mudr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
961
25.3.16 10:05

@Penny91
Jedno těhu už máš za sebou a máš takovýhle dotazy? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
25.3.16 10:07

@IvePr protoze kazdy tehotenstvi je prece jiny a nemuzu vedet co u toho druhyho treba je normalni nebo ne. Ja to mela jednoduchy, menstruace neprisla, v den vynechane ms tak dalnice a k mudr a potvrzeny. Takze kdyz kolem slysim ze kazdy tehu je jiny a ta co mela tehu nejake a pak zase uplne jine, tak se ptam. Ja nejsem znalec :-) pta se zenska i po 4 tehotná :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama