3 dny zpoždění, ale těhotenský test negativní

Anonymní
19.2.21 13:49

3 dny zpoždění, ale těhotenský test negativní

Ahoj maminky i všichni, kdo se snaží :*. Předem se omlouvám za svou anonymitu, ale nechci, aby se vědělo, že se snažíme. Mám tu pár kamarádek.
Mám už třetí den opožděnou menstruaci a to se mi nestává. Zároveň nemám ani žádný pocit, že by měla přijít. Snažili jsme se mít s přítelem sex obden, takže je velká pravděpodobnost, že jsme se trefili do ovulace. Ale těhotenský test dělaný dnes ( nebyl z ranní moci) je negativní. Citlivost byla deset. Kdy myslíte, že mám udělat další? Případně setkal jste se s tím někdo? Mohu být ještě těhotná? :zed: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
143
19.2.21 13:55

Ahoj, těhotná být samozřejmě můžeš, pokud byl sex v plodném období. Není nutné trefit se přímo do ovulace, zdravé spermie v cervikálním hlenu mají životnost až týden. Měříš BT? Dalo by se v cyklu pak lépe orientovat. Počkej dva dny a zkus testík znovu. Držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 14:08

Ahoj, jsem na tom podobně. Také nedočkavá ;) A to už jde o třetí :P Musíme vydržet a zkusit test za dva dny znova. Nic jiného nám nezbývá :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 14:08
@Sally87 píše:
Ahoj, těhotná být samozřejmě můžeš, pokud byl sex v plodném období. Není nutné trefit se přímo do ovulace, zdravé spermie v cervikálním hlenu mají životnost až týden. Měříš BT? Dalo by se v cyklu pak lépe orientovat. Počkej dva dny a zkus testík znovu. Držím palce :)

Právě že BT neměřím, takže nemám jinou alternativu jak to zjistit. Zkusím ten test znovu za dva dny :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 14:10
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem na tom podobně. Také nedočkavá ;) A to už jde o třetí :P Musíme vydržet a zkusit test za dva dny znova. Nic jiného nám nezbývá :mrgreen:

Tak to si můžeme dát potom vědět. Je fajn to prožívat s někým :srdce:. My se snažíme o první a teď to je šestý cyklus. Věřím, že se nám to oběma podaří :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 14:29
@Anonymní píše:
Tak to si můžeme dát potom vědět. Je fajn to prožívat s někým :srdce:. My se snažíme o první a teď to je šestý cyklus. Věřím, že se nám to oběma podaří :hug:

Určitě si můžeme dát vědět ;) Tak zkusíme test v neděli ráno? Já mám doma už dvě děti, po třetím jsem ani vysloveně netoužila (přemluvil mě manžel) a stejně, jakmile se blíží termín testování, tak jsem z toho šílená :mrgreen: Takže tě naprosto chápu ;)
My to zkoušeli asi půl roku tak lážo plážo, pak jeden měsíc poctivě celý obden a zadařilo se. Bohužel to bylo mimoděložní, tak jsem po laparce a zkoušíme znovu, první měsíc, a projistotu rovnou poctivě obden :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 14:38
@Anonymní píše:
Určitě si můžeme dát vědět ;) Tak zkusíme test v neděli ráno? Já mám doma už dvě děti, po třetím jsem ani vysloveně netoužila (přemluvil mě manžel) a stejně, jakmile se blíží termín testování, tak jsem z toho šílená :mrgreen: Takže tě naprosto chápu ;)
My to zkoušeli asi půl roku tak lážo plážo, pak jeden měsíc poctivě celý obden a zadařilo se. Bohužel to bylo mimoděložní, tak jsem po laparce a zkoušíme znovu, první měsíc, a projistotu rovnou poctivě obden :lol:

Dobře, domluveno ;).

• Citovat
  • Nahlásit
78
19.2.21 15:55

Určitě těhotná být můžeš, ovulace mohla proběhnout mnohem déle. Ale taky nemusíš. Pokud test nebude ani za 10 dni pozitivní, nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 16:11
@Anonymní píše:
Dobře, domluveno ;).
:palec:
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 21:00
@Anonymní píše: :palec:

Tak co, nějaké nové pocity, nebo příznaky? :srdce: Já se těším, ale zároveň se bojím zítřejšího testu. A teď cítím mírně stahy tam dole, tak se bojím, že menstruace je na cestě :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 07:48
@Anonymní píše: :palec:

Tak zase negativní a menstruace nikde :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 08:27
@Anonymní píše:
Tak zase negativní a menstruace nikde :roll:

Tak jsme na tom stejně :roll:
Trochu tedy doufám, že mám ještě čas, jsem 31DC, ale cykly mívám spíš delší (a ne úplně pravidelné). Minule jsem měla náznak čárky myslím až 33DC. Ovulace netuším, kdy byla. Tak zase za 2 dny, no. Už jsem doufala, že se čárka objeví…
Budeme si dál držet palce :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 08:30
@Anonymní píše:
Tak co, nějaké nové pocity, nebo příznaky? :srdce: Já se těším, ale zároveň se bojím zítřejšího testu. A teď cítím mírně stahy tam dole, tak se bojím, že menstruace je na cestě :roll:

Tohle máme taky jak přes kopírák ;) Občas dole něco zabolí, tak se hned naštvu, že to bude určitě blížící se MS. Ale zatím nic. Příznaky - mám větší a bolestivá prsa, jinak nic. To mi nic neřekne, v tuhle dobu to může být samozřejmě PMS.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 08:43
@Anonymní píše:
Tak jsme na tom stejně :roll:
Trochu tedy doufám, že mám ještě čas, jsem 31DC, ale cykly mívám spíš delší (a ne úplně pravidelné). Minule jsem měla náznak čárky myslím až 33DC. Ovulace netuším, kdy byla. Tak zase za 2 dny, no. Už jsem doufala, že se čárka objeví…
Budeme si dál držet palce :mavam:

To já mám už 39 DC.. tak nevím… Ještě počkám týden, jestli se objeví čárka, nebo menstruace a pak asi navštívíme gynekologa. Tak přeji ať máš toho 33 DC dvě čárky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 09:58
@Anonymní píše:
To já mám už 39 DC.. tak nevím… Ještě počkám týden, jestli se objeví čárka, nebo menstruace a pak asi navštívíme gynekologa. Tak přeji ať máš toho 33 DC dvě čárky ;)

Díky, bylo by to pěkné, ale snažím se uvědomovat si, že přecejen ta šance je každý měsíc jen třeba 20%..
Také bych ti přála pozitivní test co nejdříve, držím moc palce :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat