Reklama

3 dny zpoždění, cysta a duch na mamatestu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 03.03.17 07:08
3 dny zpoždění, cysta a duch na mamatestu

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat, jestli neměla některá z vás podobný problém. S manželem se snažíme o miminko půl roku. Před 14 dny jsem byla na gynekologické prohlídce kvůli pravidelnému delšímu špinění před MS. Jinak tu jsem něla pravidelnou plus minus dva dny. Doktor čistě náhodou objevil na ultrazvuku cystu- malou. Řekl ať přijdu za 3 měsíce, ale že tato cysta většinou sama odejde. Ale že ta vliv na mé špinění nejspíš nemá a že to jako v mém případě bude proste „moje“ MS. Jakože normálka. Teď meškám asi 4 dny( ale počítám i špinění, které bylo vždy pravidelné) a na mamatestu cit. 10 jsem měla včera večer ducha a dnes rano po dalším testovani je o chlup silnější. Myslíte si, že to může být ta cysta? Prsa mě bolí hlavně ráno, než to „rozchodím“ :lol: Jinak tlak v podbřišku- zkrátka takové ty klasické samopozorovací symptomy :D děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 03.03.17 07:22

Gratuluji to není duch ale pomalu sílící // :potlesk:

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 03.03.17 07:26

@DenisaRak Bylo by to super! Mám 10.3. narozeniny a kdykoli se me muz zeptal, co chci k narozeninam, tak jsem rekla, ze miminko v brisku. A mozna mi to splnil. :) Tak ještě počkám do příštího týdne, jak bude čárka sílit a budu se modlit, aby to nezpusobovala ta cysta. :(

Icestar
Závislačka 4168 příspěvků 1 inzerát 03.03.17 07:29

@Nikki0229 Tohle není způsobené cystou, ty mohou dělat duchy, zatímco tohle už je slabá čárka. Navíc říkáš, že se jedná o malou cystu - vůbec bych v tom neviděla spojitost. Máš prostě pozitivní test, tak držím palce, ať nadále sílí :kytka:

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 03.03.17 07:32

@Icestar Moc děkuji holky :srdce:

dajka.11
Kecalka 435 příspěvků 03.03.17 07:38

Gratuluji :)

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 03.03.17 07:42

@dajka.11 Děkuji - snad to bude OK :srdce: :)

orizuri
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 03.03.17 07:52

Gratuluji :) vypadá to, že dárek k narozeninám bude :-)

přesně takhle jsem měla první pozitivní test, pak už čárka jen sílila, dělala jsem každý den ráno i večer jak blázen a všechny si je schovala :srdce:

držím pěsti :)

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 03.03.17 07:54

@orizuri Moc děkuji jste hodné! :srdce:

katrih
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 03.03.17 08:08

@Nikki0229 já Jsem byla těhotná v listopadu doktora jsem se ptala jestli může pozitivní test ovlivnit cysta kterou jsem také měla a pomalu me vysmál. Pozitivní tt z cysty je prý strašně ojedinělé téměř nepravděpodobné. Těhotenství bohužel nevyšlo, ale teď jsem na tom skoro stejně jako ty :) za mě jsi na 99% těhotná :lol: a gratuluji :lol:

Aniga
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 03.03.17 08:11

@Nikki0229 ty testy si radeji nedelej kazdy den, ona carka tak rychle nesili, jak jsem ja ocekavala a pak jsem se take stresovala. Pritom bylo vse ok 8o. Gratuluji :potlesk:

Bobby
Extra třída :D 14018 příspěvků 03.03.17 08:23

@Nikki0229 kdyz sili tak to cysta neni :palec: :palec:..jen teda spineni nepocitej-pocita se az cerstva krev…

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 03.03.17 08:37
@Nikki0229 píše:
Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat, jestli neměla některá z vás podobný problém. S manželem se snažíme o miminko půl roku. Před 14 dny jsem byla na gynekologické prohlídce kvůli pravidelnému delšímu špinění před MS. Jinak tu jsem něla pravidelnou plus minus dva dny. Doktor čistě náhodou objevil na ultrazvuku cystu- malou. Řekl ať přijdu za 3 měsíce, ale že tato cysta většinou sama odejde. Ale že ta vliv na mé špinění nejspíš nemá a že to jako v mém případě bude proste „moje“ MS. Jakože normálka. Teď meškám asi 4 dny( ale počítám i špinění, které bylo vždy pravidelné) a na mamatestu cit. 10 jsem měla včera večer ducha a dnes rano po dalším testovani je o chlup silnější. Myslíte si, že to může být ta cysta? Prsa mě bolí hlavně ráno, než to „rozchodím“ :lol: Jinak tlak v podbřišku- zkrátka takové ty klasické samopozorovací symptomy :D děkuji

Gratuluju tehulko. Krásný dve čárky :srdce: :dance:

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 03.03.17 08:50

Jojo takhle to začíná a končí porodem :potlesk:

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 03.03.17 08:57

Děkuju holky!!! :* Moc mi to pomohlo :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama